The Rave Mag, son günlerin öne çıkan müzik haberlerini ve yayınlanan en yeni video klipleri theMagger için bir araya getirmeye devam ediyor!

İşte müzik gündemi:

London Grammar – Sights

Geçtiğimiz yıl bizleri ilk stüdyo albümü ‘If You Wait’ ile buluşturan İngiliz trip hop üçlüsü London Grammar, Disclosure’un sanatçı dostları arasında yer alan Tourist tarafından remix’lenen şarkısı ‘Sights’ı kimsesiz bırakmadı ve Giorgio Testi’in yönetmenliğini yaptığı video klibi bizlerle paylaştı! Grubun live perfromansını konu olan klibi merak edenleri tam aşağıda buluşturalım.

Devamı…

Yeni Lily Allen Albümünden İlk Video

5 Mayıs’ta Regal Recordings etiketi ile üçüncü stüdyo albümü ile bizleri buluşturacak olan olan İngiliz sanatçı Lily Allen, albümü ile aynı ismi taşıyan şarkısı, ‘Sheezus’a çekilen video klibi ile karşımıza çıktı. Uzay çağına hızlı bir geçiş yapan Lily Allen, hazır dünyadan uzaklaşmışken şarkısında Beyonce, Lorde, Lady Gaga ve Rihanna’ya paket halinde atarlanmış! Klibi merak edenleri uzaya pardon aşağıya alalım.

Devamı…

Röyksopp ve Robyn’den İlk Single

Nisan ayının ortasında teaser videosu ile çıkarak mini albümülerini bizlere duyuran kadim dostlar Röyksopp ve Robyn, ilk single’ları ‘Do It Again’ ile karşımızdalar. Havalar gri tonlu giderken Robyn’nin güçlü sesine Röyksopp eşliğinde yaz aylarına merhaba diyen ‘Do It Again’i sarıp sarmalamak lazım. Tabii öncesinde kulaklarla tanıştıralım!

Devamı…

Pharrell Williams’tan “Marilyn Monroe” Videosu

2014’ü henüz ilk altı ayını tamamlamamışken kendisinin altın yılı ilan etse yeri olacak biricik Pharrell Williams, en son Amerika kıtasının en prestijli festivallerinden biri olan Coachella sahnesinde hayranları ile buluştuktan sonra yeni albümü ‘G I R L’den ‘Marilyn Monroe’ adlı şarkısına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. İkonik bir başlangıcın ardından fake Broadway sahsesinde yol alan video klibin son bölümüne Williams’ın eşi Helen Lasichanh’da eşlik ediyor. Son zamanlarla mutluluk hormonumuzu kimse bu kadar etkilememişti diyerek meraklı bakışları klibe bırakıyoruz.

Devamı…

BANKS’ten “Goddess”

Geçtiğimiz yıl London EP’si ile hızlı giriş yaptığı müzik kariyerini BBC Sound of 2014 listesine girerek taçlandıran Los Angeles sahnenin yeni ismi BANKS, 9 Eylül’de ilk albümü ‘Goddess’ı Harvest Records etiketi ile yayımlanacağını bizlerle paylaşmıştı. BANKS şimdi de albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı ‘Goddess’ı BBC Radio 1xtra programı aracığılı ile bizlerle paylaştı. Merak edenleri aşağıda buluşturalım!

youtube play youtube play

Devamı…

Jamie xx’ten “Girl” Videosu

Nisan ayının başında BBC Radio’suna konuk olup yeni şarkısı ‘Girl’ ile bizleri tanıştıran yeni nesil İngiliz prodüktör Jamie xx, 5 Mayıs’ta Young Turks etiketi ile çıkacak yeni 12’liğinden ‘Sleep Sound’ adlı şarkısını harika bir video klip çalışması ile bizlerle tanıştırmıştı. Jamie xx, şimdi de radyo kayıtlarından bizleri kurtarıp rahatça dinlememiz için ‘Girl’ şarkısını youtube hesabı üzerinden birlerle paylaştı!

User
Yazı Yorumları (0)
Bu yazıya ilk yorumu siz yazın!