The Rave Mag, son günlerin öne çıkan müzik haberlerini ve yayınlanan en yeni video klipleri theMagger için bir araya getirmeye devam ediyor!

İşte müzik gündemi:

Sharon Van Etten – “Our Love”

4. stüdyo albümü ‘Are We There’i geçtiğimiz Mayıs ayında bizimle paylaşan Amerikalı şarkıcı Sharon Van Etten, yeni albümünden ‘Our Love’ isimli şarkını klipledi. ‘Are We There’in geneline yayılan hüzünden kendi payına düşüne alan ‘Our Love’, siyah-beyaz renklere bürünmüş video klibi ile karşımızda! Sharon Van Etten’in ön planda olduğu klibi merak edenleri aşağıya alalım!

Devamı…

Sia’nın Yeni Albümünden İlk Remix: “Chandelier”

Geçtiğimiz hafta 6. stüdyo albümü, ‘1000 Forms of Fear’ ile karşımıza çıkan Avustralyalı şarkısı Sia’ın son albümünün iddialı şarkılarından biri olan ‘Chandelier’, önce Four Tet tarafından edit’lenip bizlerle paylaşıldıktan sonra şimdi de Blood Orange’in elinde düştü. Dev Hynes, aka Blood Orange’ın yeni vokaller ekleyip Sia’ya düet yaptırdığı remix’inin meraklıları aşağıya buyursun!

Devamı…

Cut Copy – “Lights Shine On”

Dördüncü stüdyo albümü ‘Free Your Mind’ı geçtiğimiz yıl Modular Records etiketi ile bizlerle buluşturan Avustralyalı elektronik müzik grubu Cut Copy, son albümünün ‘Deluxe’ versiyonunu beş yeni şarkı ile yayınlamaya hazırlanırken ‘Lights Shine On’ isimli şarkısını Stereogum üzerinden yaptığı prömiyer ile bizlerle paylaştı.

Devamı…

GusGus – “Obnoxiously Sexual”

Haziran ayında 9. stüdyo albümleri ‘Mexico’yu Kompakt Records etkileti ile bizlerle paylaşan Kuzey topraklarının en başarılı elektronik müzik topluluğu GusGus, daha önce son albümlerinin lead single’ı, ‘Crossfade’i kliplemişti. GusGus şimdi de ekibin en yakışıklısı Stephan Stephensen’in başrolde yer aldığı ‘Obnoxiously Sexual’ şarkısına çekilen klibi bizlerle paylaştı. Merak edenleri hemen aşağıya alalım!

Devamı…

Video Klip: Jessie Ware – “Tough Love”

Haziran ayında BBC Radio1’da Zane Lowe’ın programına katılarak bu yıl içinde yayınlamaya hazırlandığı yeni albümünde ‘Tough Love’ isimli şarkısını bizlerle paylaşan İngiliz şarkıcı Jessie Ware, arayı çok açmadan yeni şarkısına hazırlanan video klibi bizlerle paylaştı. Kısa süreli görüntülerle hızlı bir akışın oluşturulduğu nihayet Jessie Ware’i düetsiz bir ortamda gördüğümüz yeni video klibini merak edenleri aşağıya buyursun.

Devamı…

Alt-J – “Left Hand Free”

2 yıl önce yayınladıkları ‘An Awesome Wave’ ile müzik kariyerlerine harika bir başlangıç yapan İngiliz indie-rock grubu Alt-J, 22 Eylül’de Warner Music etiketi ile yayınlanacak yeni albümleri ‘This Is All Yours’dan ‘Left Hand Free’ isimli şarkısını bizlerle paylaştı. Eylül ayının merakla beklenen albümleri listesinin zirvesinde yer alan Alt-J’in yeni şarkısını merak edenleri aşağıya alalım!

Devamı…

Interpol – ”All The Rage Back Home”

2010 çıkışlı kendi isimleri taşıyan albümlerinden sonra 8 Eylül’ü 5. stüdyo albümleri ‘El Pintor’ için işaretleyen Amerikalı rock grubu Interpol, daha önce bizlerle paylaştığı ‘All The Rage Back Home’ adlı şarkısına hazırlanan video klip ile karşımızda.

Devamı…