Her sene en çok beklenenler arasında yer alan, tasarım ve müziği birleştiren festival Chill-Out Festival bu sene de 19 Mayıs’ta müzik severlerle buluşuyor. Bu yıl “Yeryüzündeki Cennet” temasıyla 8.si gerçekleşecek festival aynı mekanda düzenlenen festivalde dünya müziği İstanbul’da sesleniyor. 20‘nin üzerinde performans 2 ayrı sahnede dinleyicilerle buluşacak!

Tüm günü açık havada geçirecek olan tutkunların pek tabii modaya uygun festival kıyafetleri de bir konsept olarak erkek ve kadınların üzerinde hayat bulacak.

Rock altyapılarını soul ve caz öğelerle birleştirdikleri farklı tarzlarıyla tanınan, bağımsız müzik sahnesinin en önemli gruplarından TINDERSTICKS, MasterCard | Paha Biçilemez İstanbul presents…Chill-Out Festival Istanbul 2013’ün headliner’ı olarak İstanbul’a geliyor. Farklı kültürlerin bir arada olacağı festival de neler giyinmeli?

Önce bayanlar!

Bayanlara kesin gündüz için güneşin sıcağını kaldıran ama akşam içinde serinliğin üzerinden gelebilecek kombinler öneriyoruz. Peki ikisi bir arada nasıl olacak?

Codello’dan renkli bir fular, serinlik için… American Retro’dan şort, bacaklarınızın güneş görmesi için… Bu arada çimlere otururken mutlaka bir havlu ya da kağıdın üzerine oturun. Melissa’dan büyük bir çanta, tüm eşyalarınızı içine atmanız için… Bu arada içine eşya koyduğunuzda görünen çantalar ve plastikler çok moda! Quay güneş gözlüğü, siz yanarken gözleri korumak için… Tru’dan klasik beyaz tişört, rahatlık için…

GALERİ

6 fotoğraf

Sıra erkeklerde!

Evet erkeklerde ise renkleri öne çıkarmak gerek farklı olun farkındalığı arttırın!

Drink Beer Save Water tişörtleri, eğlence için… Wally Walker ayakkabılar, zıplamak için… Fred Perry kemer, tarzı arttırmak için… Codello şal, yıldızlar gibi hissetmek için…

GALERİ

4 fotoğraf

Chill-Out Festivali’nde herkese iyi eğlenceler!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?