Magger’lar olarak sosyal yaşamımızın kontrolünü yeniden ele alabileceğimiz günler geldiği için çok mutluyuz. Yoğun bir haftanın ardından tüm stresimizi atabileceğimiz bir maç için arkadaşlarla buluşmanın, cuma akşamını bir konserle taçlandırmanın, listemizde bekleyen tiyatro oyunlarını bir bir görmenin tam zamanı! Haberler güzel ki tüm bu eğlenceli etkinlikler için N Kolay sanal kart ile Passo üzerinden satın alınan tüm biletlerde bilet tutarının %20’si N Kolay sanal karta iade oluyor!

Dolu dolu ve karmaşık programlarımız içinde serotonin biriktirmenin önemli bir yolu olarak “kaliteli zaman geçirme” kavramı yaşamımıza girdi. Sosyalleşmenin, sevdiklerimizle harcadığımız zamanları uzun yıllar hatırlayacağımız anılara dönüştürmenin ve yeni şeyler keşfetmenin keyfini yaşamak istiyoruz. “Çok güzeldi” diye hatırladığınız günlerden ufak detayları gözünüzün önüne getirin. Babanızı davet ettiğiniz bir maçta paylaşılan çekişmeli anlar, tiyatro sonrası yakın arkadaşlarla yapılan kritikler, konserde edilen dansların ardından üşümemek için birbirine ödünç verilen ceketler… Tüm bu ufak anlar, zamanla anılara dönüşüyor ve gülümseyerek hatırlanıyor. Tam da bu yüzden her ailede ve her arkadaş grubunda etkinlikleri kovalayıp, buluşmaları organize eden bir kişiye ihtiyaç var ki N Kolay’ın sizin için yarattığı kolaylıklar sayesinde o kişi olmak isteyebilirsiniz.

N Kolay, sanal kartı ile Passo üzerinden alınan etkinlik ve maç biletlerinde %20 indirim fırsatı sunuyor. Peki sistem nasıl işliyor? İlk kez N Kolaylı oluyorsanız, N Kolay’ı indirdikten sonra kayıt işlemlerini hızlıca tamamlayarak sanal kartınızı oluşturuyorsunuz. Ardından Passo’dan N Kolay sanal kartınız aracılığıyla yaptığınız etkinlik ve maç bileti alımlarında satın alma işlemi tamamlandıktan sonra tutarın %20’si N Kolay sanal karta iade oluyor. Böylece kazanılan indirim ayrıca bizi bir sonraki etkinliği planlamak üzere hareket etmeye motive ediyor!

O halde baharla birlikte ruhumuz da canlanmaya başlamışken; “Haftaya haberleşelim” deyip ertelediğiniz arkadaşınızı aramanın, “Ben de çok duydum ama izleyemedim” dediğiniz oyunu ajandanıza almanın ve stresinizi bir maçta ya da konserde en sevdiklerinizle birlikte zıplayarak atmanın tam zamanı! Tüm bunları organize ederken %20 indirim fırsatını yakalamak üzere sizi hemen buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: N Kolay