Sahil kenarındaki balıkçıları, bakir koyları, sakin ve huzurlu havası, buz gibi denizi, insanları… Bodrum’u yaşamak, tüm bu eşsiz güzelliklerin içinde olmak demek! Birazdan sizi tanıştıracağımız iki proje de, her detayıyla size Bodrum’u yaşatıyor. Hazırsanız, onlarla tanışmanın tam zamanı.

 Nef Reserve Yalıkavak
Nef Reserve Yalıkavak

Nef Reserve Yalıkavak

Nef Reserve Yalıkavak, sizinle tanıştırmak istediğimiz projelerden ilki. Ege’nin büyüleyici doğası ile masmavi denizinden ilham alan ve size tam bir sahil kasabası hayatı vadeden proje, Bodrum’un en sevdiğimiz noktalarından biri olan Yalıkavak’ta yer alıyor.

Nef Reserve Yalıkavak
Nef Reserve Yalıkavak

Nef Reserve Yalıkavak’taki eviniz, Ege ruhuna uygun renklerde ve dokularda, doğal malzemelerle inşa edilmenin yanı sıra; terasınızdan veya bahçenizden izleyebileceğiniz gün batımlarıyla da size eşsiz bir deneyim sunuyor. Projeye özel 460 metre uzunluğundaki sahili ise, burayı oldukça çekici kılan özelliklerden yalnızca biri.

 Nef Reserve Yalıkavak
Nef Reserve Yalıkavak

Proje aynı zamanda, “Çocuklara özgürlük!” adlı bu tatlı sloganla öne çıkıyor. Anneler bilirler; İstanbul’un en güzel çocuk mekanlarından Le Petit 100 Nef Reserve Yalıkavak projesinin içerisinde de yer alıyor. Burada hem çocuklar hem de büyükler keyifli vakit geçirebiliyorlar.

 Nef Reserve Yalıkavak
Nef Reserve Yalıkavak

Projenin, iç mimarisi Deem Dekorasyon tarafından yapılan örnek villalarını da mutlaka gezmenizi öneriyoruz. Üst katta manzara karşısında spor yaptıktan sonra kitabınızı alıp dilediğinizce keyif yapabileceğiniz ortak salonu özellikle incelemelisiniz, biz bayıldık!

Nef Reserve Gölköy

 Nef Reserve Gölköy
Nef Reserve Gölköy

Sıra, Bodrum’un herkesçe gözbebeği olarak bilinen Cennet Koyu’nun hemen yanında yer alan Demirbükü Koyu’nda bulunan ve doğaya zarar verilmeden yapılan proje, Nef Reserve Gölköy’de. Dış mimarisi ünlü mimar Emre Arolat’ın ve iç mimarisi Deem’in imzasını taşıyan Nef Reserve Gölköy projesindeki villaların, koydaki ağaçlar kesilmeden en uygun yerlere yerleştirildiğini biliyor muydunuz? Ayrıca, doğal görüntüyü bozmamak adına istinat duvarları hiçbir yere çekilmemiş. Dolayısıyla tüm evler, doğal örüntüyle iç içe tasarlanmış. Evlerin, bulunduğu arazinin doğal dokusuna müdahale etmeden bulunduğu yerler bütünleşmesine biz hayran kaldık.

 Nef Reserve Gölköy
Nef Reserve Gölköy

Sizin de, tüm yaz (hatta ilkbahar ve sonbaharda da!) Demirbükü Koyu’nda denize girmenin keyfini süreceğiniz Nef Reserve Gölköy projesini en kısa zamanda keşfetmenizi öneririz.