Kısa veya uzun araba yolculuklarında, film izlerken ya da sevdiğimiz arkadaşlarımızla parkta otururken… Yürürken veya çalışırken… Siz de günün pek çok anında kendini canı atıştırmalık bir şeyler çekerken bulanlardan mısınız? Öyleyse, %100 sebze kıtırlarıyla atıştırmalıkların doğal halini bizlerle buluşturan Knorr Veggies ile tanışmanızın tam vakti.

Knorr Veggies
Knorr Veggies

Bir toplantıdan diğerine koşturduğunuz o stresli anları düşünün – yetişme telaşınızdasınız, trafik yavaş ilerliyor ve elinizden hiçbir şey gelmiyor. Lezzetine bayıldığınız, minik ve pratik bir atıştırmalık sizin de yüzünüzü anında güldürmez mi? Ya da diyelim, uzun bir yolculuğa çıktınız. En sevdiğiniz arkadaşlarınızla arabada ilerliyor, birbirinden etkileyici manzaralar eşliğinde yol alıyorsunuz. Belli aralıklarla ağza atılan ya da mola verildiğinde biraz canlanmak, iyi hissetmek için ilk akla gelen şey, atıştırmalıklar değil de nedir? Özetle, bizce ‘nerede atıştırıyoruz’ sorusuna verilecek cevapların başında, kesinlikle ‘arabada!’ geliyor. Bizim tercihimiz ise hep, Knorr’un Sebze Kıtırları’ndan yana! Yeşil Kabak Kıtırı, Pancar Kıtırı, Nohut Kıtırı ve Havuç Kıtırı ile Knorr Veggies, en lezzetli eşlikçiniz olarak hemen yan koltuğunuzda yerini almaya aday. Gelin, birlikte çıktığınız yolculuklara, birbirinden ilgi çekici podcastler eşlik etsin. Psikolojiye ilgiliyseniz Beyhan Budak’ın “Kendine İyi Davran” adlı podcastini, kendinizi girişimcilik konusunda geliştirmek istiyorsanız da İnanç Ayar’ın “Bir Yaşam Felsefesi Olarak Girişimcilik” kanalını dinlemenizi öneriyoruz.

Lupin
Lupin | Fotoğraf: Film

Başka nerede mi atıştırıyoruz? Tabii ki ekran başında! En sevdiğimiz filmin en sevdiğimiz sahnesinde duyduğumuz heyecan ve mutluluğu katbekat artırıyor elimizde tuttuğumuz o leziz atıştırmalıklar. Sinema keyfimizi katlıyorlar, şüphesiz. Öyleyse gelin, Knorr Veggies‘i doyasıya yerken, şans verebileceğiniz filmlere bakalım: Netflix’te bu ay yayına giren ve prömiyerini Vanessa Kirby’nin En İyi Kadın Oyuncu seçildiği Venedik Film Festivali’nde yapan, yılın dramatik açıdan en güçlü filmlerinden Pieces of a Woman; aynı şekilde, Netflix’in yeni yapımlarından, aksiyon ve mizahın harmanlanarak ortaya konulduğu Lupin… Ya da belki, beIN CONNECT’in ekranlarımıza taşıdığı, heyecan verici yeni mini-dizi, Breaking Bad ile tanıdığımız Bryan Cranston’ın başrolünde yer aldığı, Your Honor’a bir şans vermek istersiniz?

İlginizi çekebilir: Sine Magger’dan Netflix Film Önerileri

Park Buluşmaları
Park Buluşmaları | Fotoğraf: Unsplash / Mike Benna

Bir yandan, bugünlerde sevdiklerimizi görebilmek için yaptığımız en sık programlardan biri açık havada, örneğin bir parkta veya evimizin bahçesinde buluşmak. Aynı şekilde, yürüyüş yapmak da hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri oldu. Tüm bu anlarda, şüphesiz ki yeniden geliyor aklımıza en sevdiğimiz atıştırmalıklar! İstiyoruz ki tatlı sohbetlerimizde leziz eşlikçilerimiz de yerini alsın, yürüyüş yaptığımız zamanlardaysa hem damaklarımız şenlensin hem de vücudumuza iyi gelen besinler tercih ettiğimizi bilelim. İşte bu yüzden, bu tip durumlarda da bizim elimiz hemen Knorr Veggies’e gidiyor! Hangisine derseniz, modumuza göre değişiyor: Bazen canımız Yeşil Kabak Kıtırı isterken, bazen Pancar Kıtırı’nın hayalini kuruyoruz; kimi zaman “Nohut Kıtırı mı yesem?” diye düşünürken, kimi zaman tercihimizi Havuç Kıtırı’ndan yana kullanıyoruz. Bizden küçük bir öneri: yürüyüş yaparken ya da açık havadaki arkadaş buluşmalarınızda, theMagger gibi sevdiğiniz platformlarda yayınlanan, ilgi çekici yazıları okuyabilir, birbirinizle paylaşabilirsiniz!

Ve tabii, işler… Hayatlarımızın büyük parçası! Birçoğumuz için günler görevden göreve koşarak, sayamadığı kadar çok işi tamamlamaya çalışarak geçiyor. Bu koşturmaca elbette bazı anlarda bizi strese sokuyor, endişelendiriyor. Belki birazdan paylaşacağımız iki öneri, size kendinizi daha iyi hissettirebilir! İlki, Spotify’ın Intense Studying playlist’i. Öyle huzurlu melodilere sahip parçalarla dolu ki, eminiz piyano sesleri kulağınıza çalınırken siz de kendinizi biraz daha hafiflemiş, rahatlamış hissedeceksiniz. Bir diğeri, elbette Knorr’un leziz Sebze Kıtıları, Knorr Veggies. Bir deneyin, tadına doyamayacaksınız. Üstelik seçtiğiniz atıştırmalığın hem size hem de sürdürülebilir tarım ürünleriyle üretildiğinden, gezegene iyi geldiğini bilmek; mutluluğunuzu artıracak.

Knorr Veggies’i keşfetmek için tıklayın.

Kapak fotoğrafı: Unsplash / Mike Benna