Sizce ‘me time’ların olmazsa olmazı nedir? Bize sorarsanız hiç düşünmeden, iyi bir kahve deriz. Aynı cevap ‘we time’ için de geçerli. Sevdiklerimiz geldiğinde ve sohbet keyiflenmeye başladığında, kahvemiz olmazsa olmaz. Kahvenin başrolde olduğu bir zaman dilimi daha var ve bugün o kıymetli vakti Nespresso ile kutlayacağız: ‘Mom time’. Nespresso, bu sene Anneler Günü’nde annelerin kahve tutkusunu ve yoğun tempolarından kendilerine ayırdıkları zamanı harika bir kampanya ile kutluyor!

Nespresso ile Anneler Günü

‘Mom Time’ nedir ve nasıl kutlanmalıdır?

Annelerin kahvelerini ne kadar sık fotoğrafladıklarını fark ettiniz mi? Bu içgüdüyü, çok etkilendiğimiz bir sanat eserini veya huzur bulduğumuz bir manzarayı fotoğraflamamıza benzetebiliriz. “Günün yoğunluğunda kendime zaman yaratabildim, kahvemi hazırladım ve şimdi dinlenebilirim.” anlamına gelen kahve saatleri, her şey yolunda demenin en kestirme yolu.

Nespresso ile Anneler Günü

Bu noktada seçimimizi doğru yapmalıyız. Hediyemiz, günün modlarına ayak uydurma konusunda en az annelerimiz kadar profesyonel olmalı. Mesela Espresso ile başlayan güne Cortado ile mola verip Flat White ile finalize edebilmeliler.

Misafirleri geldiğinde, en yakın arkadaşlarının favori kahvelerini kaydedip tek tuşla ikram ettiklerinde, “Oğlum/kızım aldı.” cümlesinin öznesi olmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yüzden annelerimizin kahve saati kalitesini yükseltmekten daha iyi bir hediye fikri düşünemiyoruz.

Nespresso’dan Anneler Günü’ne Özel Kahve Makinesi Kampanyası

Gelin, Nespresso’nun Anneler Günü için özel olarak tasarladığı kahve makinesi kampanyalarının detaylarına yakından bakalım.

19 Nisan – 12 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanyada; Espresso Kahve Makinesi (Inissia, Essenza Mini, Pixie, Pixie Redesign, Citiz Platinum veya Citiz Platinum & Milk) ve seçili 100 Kapsül alışverişimize, Anneler Günü Kahve Seçkisi siparişimizle birlikte, setin toplam fiyatı üzerinden %20 indirim uygulanıyor.

Süt Çözümlü Kahve Makinelerinden tercih ederseniz (Lattissima One, Gran Lattissima, veya Atelier) Anneler Günü Kahve Seçkisi siparişimizle birlikte seçili 100 Kapsül, setin toplam fiyatı üzerinden %20 indirimli oluyor!

Nespresso ile Anneler Günü

Annelerimize seyahatlerinde, yürüyüşlerinde ve keşiflerinde eşlik edecek çok şık 1 adet Nomad Travel Termos Medium, Lavender ise Nespresso’nun özel hediyesi!

Annelerimiz kadar profesyonel bir seçim yapmak istediğimizde ise, Creatista Kahve Makineleri (Creatista Plus veya Creatista Pro) ve seçili 100 Kapsül’e, Anneler Günü Kahve Seçkisi siparişimizle birlikte, setin toplam fiyatı üzerinden %20 indirimli olarak sahip olabiliyoruz.

2 adet Nomad Travel Medium, Lavender ise tabii ki Nespresso’nun Anneler Günü’ne özel hediyesi.

Ayrıca 50 kapsül Original veya Vertuo kahve siparişimize özel ek olarak sepete ekleyeceğimiz en fazla 2 aksesuara uygulanacak %30 indirim bizi bekliyor.

Keyif kahvelerin, kendine ve arkadaşlarına ayırdığın zamanların çok olsun anne. İyi ki varsın!

Kapak Fotoğrafı: Nespresso