Evet, biliyoruz, hepiniz “Nedir bu Next Door” diyorsunuz. Bu soruyu ilk olarak şöyle yanıtlayalım: Next Door; Tonight It’s Your Time sponsorluğunda düzenlenen, aynı gecede gidebileceğin birden fazla ev, her evde farklı elektronik müzik oluşumlarından performansların gerçekleşeceği etkinlik serisidir!

14 Ağustos gecesi Karaköy, Şişhane ve Taksim’deki üç ayrı evde eş zamanlı olarak gerçekleşecek ev partilerinin her birini üç ayrı oluşum host edecek ve her evin müzikal performanslarını yine üç ayrı müzikal oluşum üstlenecek!

Next Door-05

Peki ev sahipleri kimler?

– EV 1: indigo: Alican, İlker Aksungar, Murat Uncuoğlu

– EV 2: Newspeak: Jack in the Box, Le Bébé Royal, Kaan Dede

– EV 3: Petra Digital: Ali Gültekin, Eren Erdol, Kerem Akdağ

Katılımcılar kendilerini ev ortamında hissedecek!

Next Door-11

Katılımcılar kendilerini bir ev ortamı huzurunda hissetsinler diye fotoğraf ve video çekimi yapılmayacağı gibi katılımcılara gönderilecek zarfların içinden çıkacak kamera sticker’ları ile katılımcılardan da cep telefonlarının kameralarını kapatmaları istenecek. İçeceklerin ücretsiz olacağı evlerde bir barmen olmayacak ve katılımcılar mutfaktan kendi biralarını alıp, yönergelerin olduğu DIY masalarında kendi kokteyllerini kendileri hazırlayacaklar!

Lokasyon bilgileri sadece katılımcılarda olacak!

Next Door-22

Taksim, Şişhane ve Karaköy’de eş zamanlı gerçekleşecek Next Door ile ilgili detaylı lokasyon bilgileri sadece katılımcılara gönderilen zarfın içinde olacak. Katılımcılar adres takibini yaptıklarında, ulaştıkları yerde Next Door bayraklarını görecekler ve etkinlik alınına bu bayrakları izleyerek ulaşacaklar.

Haydi başvurun!

Next Door-08

Etkinliğe katılmak isteyenler, facebook üzerindeki app üzerinden veya nowhappens.com/nextdoor adresinden etkinliğe birlikte katılmayı istediği arkadaşlarının bilgileri ile birlikte başvuruda bulunacaklar. Başvuruları kabul edilen katılımcı adayları, kendilerine gönderilecek kod ile biletlerini online olarak satın alacaklar. Biletlerini alan katılımcıların evlerine; içinde etkinliklerin açık adresleri, biletleri, etkinlik yönergeleri ve kamera sticker’larının olduğu Next Door zarfı gönderilecek.

Gelelim fiyatlara:

Etkinlik biletleri; tüm evlere giriş ve içerideki ücretsiz içecekler için 75 TL olacak. Katılımcılar, biletlerine transfer özelliği ekletebilecekler ve böylece etkinliğe başvurduğu arkadaş grubu ile birlikte evler arası ücretsiz YOYO’layacakları gibi Avrupa Yakası’nda ikamet eden katılımcılar gecenin sonunda evlerine bırakılacaklar. Transfer özellikli biletler 125 TL’den satılacak.

Tonight It’s Your Time sponsorluğunda düzenlenen bu farklı deneyimi kesinlikle kaçırmayın!

#nextdooristanbul

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?