Dünyanın en etkili beş sneaker merkezinden yola çıkan İlkbahar 2016 Look of the City kadın koleksiyonu; New York, Paris, Şanghay, Londra ve Tokyo’nun mimarisi ve tasarım geçmişinden ilham alıyor. Tasarımların her biri, ikonik bir Air Max silüetini desenler, renkler ve ilgili şehrin temel sanatsal dönemlerinden referanslarla yeniden canlandırıyor.

Londra

Nike Air Max BW Ultra London (₺459) kadın Ayakkabısı, klasik modeli İngiltere’nin başkentini yansıtan Victoria devri grafiklerle güncelliyor. Topuktaki görünür Max Air birimi, orijinal modele ün kazandıran hafif ve doğal rahatlığa sahip.

Daha fazlası…

Paris

Nike Air Max 1 Ultra Paris (₺439) kadın ayakkabısı, klasik modeli Işıklar Şehri’ni yansıtan Art Nouveau grafiklerle yeniliyor. Air-Sole yastıklama, orijinal modele ün kazandıran hafifliğe ve rahatlığa sahip.

Daha fazlası…

New York

Nike Air Max Thea New York City (₺459) kadın ayakkabısı, orijinal modeli NYC’nin klasik stilini onurlandıran Art Deco grafiklerle yeniliyor. Birinci sınıf hafif yastıklama ve zarif, düşük kesimli profil, uzun süreli rahatlık ve modern bir stil sunuyor.

Daha fazlası…

Şanghay

Nike Air Max 90 Shanghai (₺459) kadın ayakkabısı, geleneksel desenlere yer vererek Çin’in en büyük şehrini onurlandırıyor. Görünür Air-Sole ünitesi hafif ve doğal rahatlık katıyor.

Daha fazlası…

Nike Look of the City koleksiyonu shopigo.com ve Nişantaşı No:17 mağazasında satışta!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?