29 Eylül’de Caddeni Koş. Mahalleni Koş. Şehri Koş.

20.000 kişinin katılması beklenen Run Istanbul koşusu 29 Eylül, 19:00’da CaddeBostan Sahil yeşil alanından başlıyor. Durmayın, kendi rekorunuzu sonra da başkalarının rekorunu kırın! 22 Eylül’e kadar online başvurularınızı gerçekleştirin!

Run İstanbul - 29.09.2013

Nike, tüm sporseverleri 29 Eylül’de CaddeBostan’dan başlayan 7 km’lik Run Istanbul koşusuna davet ediyor. Koşuda yarışırken aynı zamanda İstanbul sokaklarında binlerce insan ile beraber koşmanın keyfine varacaksınız.

Katılım ve başvuru çok kolay! Ön kayıt, www.runistanbul.com üzerinden yapılıyor. Kesin kaydınızı yapmak için ise seçtiğiniz Nike mağazasına gidiyorsunuz, 20 TL’lik katılım ücretiniz ödüyorsunuz, koşu kitinizi alıyorsunuz. 20 TL’lik kayıt ücretinin 10 TL’si Atletizm Federasyonu’na sizin adınıza bağışlanıyor.

Run Istanbul koşusu hakkında unutmamanız gereken birkaç önemli nokta:

_29 Eylül 2013 tarihinde t-shirtünüzü önceden giyin ve başlangıç setinizi yanınızda getirdiğinize emin olun. Nike Run Istanbul paketinin içerisinde bulunan t-shirtü giymek zorunlu, giymeyenlerin başlangıç çizgisine geçmesine izin verilmiyor.

_Başlangıç setinin içinden çıkan indirim kuponu ile kiti aldığınız Nike mağazalarındaki koşu ürünlerinde size özel indirimden faydalanabiliyorsunuz. Bu mağazalar ise; Nike İstinye Park, Nike Bağdat Caddesi, Nike Akmerkez, Nike Beyoğlu, Nike Palladium, Nike Akbatı, Nike Meydan, Outrunner, Sportive Aqua Florya.

_Koşuya katılım sınırlı, kapasite kesin kayıt ile doluyor. Ön kayıt koşuya katılım hakkını garanti etmiyor.

_Online başvurular 22 Eylül’e kadar devam ediyor. O yüzden şimdi kendi ön kaydınızı yaptırın ve sonrasında herkesi toplayın. Run Istanbul’da 7 km’yi arkadaşlarınızda birlikte sonlandırın!

www.runistanbul.com

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?