HTM – Hiroshi Fujiwara, Tinker Hatfield, Mark Parker – Air Max’i kutlamak için çok özel bir koleksiyon tasarladı. 26 Mart Air Max Günü’nde tüm dünyayla aynı anda Nişantaşı No:17 mağazamızda satışa sunulacak bu özel koleksiyonu sizin için kaleme aldık.

Hiroshi Fujiwara sunar: Air Max LD-Zero H

IG_SP16_NSW_AMD_Air_Max_LD-Zero-H_Product-2_sxinvf

Evrensel sokak kültürünün önde gelen ismi Hiroshi Fujiwara modern bir sokak stili ikonu yaratmak için en sevdiği LD-1000 modelininin üst kısmını esnek Air Max 2014 Nike Air birimiyle bir araya getirdi.

Tinker Hatfield sunar: Air Max 90 Ultra Superfly T

IG_SP16_NSW_AMD_Air_Max90_Ultra_Superfly_T_Product-3_jyohlw

Efsanevi Nike tasarımcısı ve Air Max’in yaratıcısı Tinker Hatfield, orijinal Air Max 90’ı hafiflik ve rahatlık için çorabı andıran Flyknit üst kısım ve içi boşaltılan ultra orta tabanla modern çağa taşıyor.

Mark Parker sunar: Air Max Ultra M

MARK_INSTA_1

Nike CEO’su Mark Parker jakarlı örgü üst yüzey ve premium deriden üretilen panelleri içi boşaltılmış ultra orta tabanla bir araya getirerek Air Max’e ultra hafif rahatlık katıyor.

26 Mart Cumartesi günü tüm dünyayla aynı anda Shopi go No:17’de çok özel bir etkinlikle satışa sunulacak bu koleksiyona sahip olmak için bizi takipte kalın! Detaylar için bu linki ziyaret edin!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?