Yepyeni markalar, renkli ve hareketli en son trendler, dünyaca ünlü markalar, sıra dışı tasarımcılar ve lüks sokak giyim markalarının en yeni koleksiyonlarıyla Nişantaşı No:17’de İlkbahar/Yaz 2016 sezonu açıldı.

Jeremy Scott

Moda dünyasının Andy Warhol’u olma yolunda ilerleyen Jeremy Scott’ın karikatürler ve neon renklerle dolu eğlenceli bahar koleksiyonu No:17’de ilk defa moda tutkunlarıyla buluşuyor. Bunun yanı sıra modern zamanların peri masalını canlandıran Simone Rocha bulutsu silüetlerin, yumuşak renklerin ve imzası niteliğindeki şeffaf plastik topuklu ayakkabıların öne çıktığı bahar koleksiyonuyla Türkiye’de ilk defa Shopi go No:17’de yer alıyor.

Simone Rocha 3

İspanyol ‘Cholo’ çetelerinin yanı sıra deniz kuvvetlerine odaklanan 11 by Boris Bidjan Saberi, sokak modasına farklı bir bakış katan Haculla, Hollywood yıldızlarının yükselen favorisi Self Portrait Studio, Public School, MSGM, Cedric Charlier, Joseph, Linda Farrow ve sansasyonel iş birliktelikleri de No:17’de keşfedilebilecek yeni sezon koleksiyonları arasında yer alıyor.

11 by Boris Bidjan Saberi 3

Yeni sezon heyecanını hissetmek ve bahara doğru tüm yenilikleri keşfetmek için Nişantaşı No:17’ye bekliyoruz!

Shopi Go Adres: Mim Kemal Öke Caddesi 17/1, Nişantaşı

http://shopigo.com/no17

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?