Kadehlerimizi kaldırdığımız uzun sofralar, yan masadakilere gelen yemeklere bakarken başlayan sohbetler, müziğin sesini bastıran kahkahalar… Şehrin hızından daha dinamik, en sevdiğimiz romantik komedi filmindeki yan rolün önerdiği bir etkinlikten daha eğlenceli bir program ile karşınıza geldik. Çünkü dürüst olalım; hepimiz sosyal medyada gördüğümüz lezzetli fotoğrafların ardından uçağa atlayıp hemen oraya gitmek istiyoruz. Fakat güzel haber: Aşağıdaki görsellere baktığınız zaman valizinizi toplamanıza gerek yok. Çantanızı alıp evden çıkmanız yeterli. Çünkü istikamet: NumNum Göktürk!

NumNum Göktürk Happy Hour

Pablo Picasso, “Hayatın anlamı yeteneğini bulmak; hayatın amacı ise onu paylaşmak.” diyor. Güzel bir haberimiz var: Biz hem hayatın anlamını hem de hayatın amacını tek bir yerde bulduk! 2003 yılında Maçka’da açılan ilk şubesinden bu yana iş çıkışı buluşmalarımıza, hafta sonu toplanmalarımıza ve hatta kalabalık aile sofralarımıza eşlik eden NumNum, şimdi de Göktürk’te özel bir etkinlik ile karşımıza çıkıyor. Sürpriz lezzetler, DJ performansları ve nefis kokteylleri ile 25 Mayıs günü akşamüstümüzü özelleştiren Happy Hour hakkındaki detaylara yakından bakalım.

NumNum Göktürk’te Happy Hour

2020 yılında BigChefs Grup bünyesine katılan NumNum, son yıllarda İstanbul için “iyi yemeğin ve iyi hislerin” adresi olmaya devam ediyor. Nitelikli malzemeler ile hazırladığı menüsüne paralel eğlenceli sürprizler ile günümüzü dinamikleştiren NumNum, uzun soluklu bir etkinlik serisine dönüştürmeyi hedeflediği Happy Hour programının ilk tarihi için 25 Mayıs Cumartesi gününü belirliyor. DJ’in kabine geçmesi ve özel kokteyl sunumlarının masaların arasında dolaşması ile başlayan etkinlik, 16.30 ile 19.00 arasında devam ediyor.

NumNum Göktürk Happy Hour

Dünyanın farklı noktalarındaki sokağın dilini bir Combo’ya dönüştüren NumNum, “paylaştıkça çoğalan lezzet” konsepti ile tavuklu taco, kıtır mozzarella çubukları ve samosa gibi farklı tatları tek bir yerde buluşturuyor. Elini kirletmekten çekinmeyenler için ise menüde Bana Bana Atıştır; kızarmış kaplamalı tavuk parçalarını ve mini köfteleri, baharatlı yoğurtlu, bang bang gibi farklı soslar ile bir araya getiriyor. En sevilen sokak lezzetlerinden mini hot dog ve mini tavuklu quesadilla gibi dünya tatları ise Mix Box’ta buluşuyor.

NumNum Göktürk Happy Hour

Tabii, lezzetler burada bitmiyor. NumNum şeflerinin en iyi malzemeler ve özel reçeteler ile hazırladığı enfes burgerler, Happy Hour’da başrole geçiyor. Gerçek burgerserverleri klasik reçetesi ile mutlu eden NumBurger, hep daha acısını isteyenleri tatmin edecek özel acı Louisiana sosu ve jalapeno biberiyle Louisiana Burger ve söz konusu hamburger olduğunda yeni nesil deneyimlerin parçası olmak isteyenleri trüf sosu ve cheddar peyniri ile Trüf Burger bekliyor.

NumNum Göktürk Happy Hour

Miksolojinin kurallarını yeniden belirleyen kokteyller, günün ritmini değiştiren DJ performansı ve her zamanki müdavimi olduğumuz lezzeti ile NumNum menüsü, 25 Mayıs Cumartesi günü bizi bekliyor. Rezervasyon veya bilet alımına gerek olmadan menü fiyatları ile deneyimleyebileceğiniz bu etkinlik hakkında daha fazla bilgiye NumNum Göktürk şubesinden ulaşabilirsiniz.

Cumartesi görüşmek üzere!

Kapak Fotoğrafı: NumNum Göktürk