Off to Experience etkinlik serisinin dördüncü ve sonuncusu, yılın en uzun gecesine denk geldi. 21 Aralık’ta, kaliteli müzik, kolay unutulmayacak performanslar ve birlikte eğlenmesi keyif veren insanlarla, hafta sonuna muhteşem bir başlangıç yapmış olduk!

Last Two Hours etkinlik serisini hatırlar mısınız bilmem. Tekel dükkanlarının içini ve önünü bir parti ortamına dönüştüren, sokaklarda sosyalleşmemizi sağlayan bu etkinlik serisinin evrim geçirmiş versiyonu olan Off to Experience, 2018’de bize birbirinden güzel deneyimler yaşattı. Bunların dördüncü ve sonuncusu da 21 Aralık‘taydı. Off to Experience‘ın önceki etkinlik serisinden farkı nedir derseniz, tekellerdeki ortamla sınırlı kalmaması ve etkinliğin sonlarına doğru sağlanan shuttle’lara doluşulup ikinci bir mekana geçilmesi.

21 Aralık’taki Off to Experience etkinliği için Beşiktaş’taki Köseoğlu Tekel önünde buluştuk. 50 TL’lik biletlere Ticket to Experience adını vermişler. Bu biletler hem tekelde hem de sonradan geçilecek etkinlik mekanında rahat rahat içmek hem de shuttle’lardan faydalanmak için.

Saat 22.00’ye yaklaşırken shuttle’a bindik ve Sıraselviler’deki sürpriz bir adrese doğru yola çıktık. 15 dakikalık yolda bile eğlenmeyi bilen insanlarla aynı minibüste olduğum için kendimi çok şanslı hissettim şahsen. Mekana girdiğimizde bizi çok eğlenceli ve çok zevkle hazırlanmış bir ortam bekliyordu. Orkun Bozdemir‘in müziklerinin yanı sıra It’s Chiller Time sunumuyla, Virtual Projects‘in görsel performansı ve Anıl Yangın ve Onur Karaduman‘ın ikili projesi Sound Share‘in deneyimsel performansıyla bu tarih kokan ambiyans şehrin en güzel clublarını aratmayacak bir ortama dönüşmüştü.

Umarım 2019’da Off to Experience serisi yeni etkinliklerle devam eder, bizi şaşırtmayı, eğlendirmeyi ve buluşturmayı eksik etmez. 2019, doya doya eğleneceğimiz bir yıl olsun!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN