Evdeki rahatınıza sadık mısınız? Biz kendimize kurduğumuz dünyaya, ev konforumuza çok önem veriyoruz. Sokakta enerjimizi yükseltmeyen şeyleri kolayca değiştiremeyiz mesela ama evimiz öyle mi? Bir saniyeye bakar. Sonuçta orası bizim oyun alanımız. Orayı daha da keyifli yapacak her şeyi ekleyebilir, gönlümüzce düzenleyebiliriz. Karşılıklı bir sadakat anlaşmamız var gibidir. Biz evimizin eksiklerini görüp tamamlarız, o da günün tüm yorgunluğunu alır üstümüzden, unutulmaz anılarımızı içinde saklar. Geçtiğimiz yıl bizim gibi rahatına sadık 1 milyon insan, “bu aşkın adını koyalım” diyerek Olizli oldu. Evini çok seven 1 milyon üyesiyle Arçelik Türkiye’nin sadakat uygulaması Oliz, 1. yaşını kutluyor. Biz de evlerimizde ve kalplerimizde bıraktıkları “iz”leri, sundukları avantajları, indirimleri ve hayatımızı kolaylaştıran özelliklerini kutlamak için Oliz’i daha yakından tanıtmak istiyoruz size. İyi ki varsın Oliz!

“Oliz ile 1 Yılda 1.000.000 Kalpteiz”

Her geçen gün kullanıcı sayısı katlanarak artan Oliz, evdeki ihtiyaçlarımıza tek yerden avantajlı çözümler sunan bir sadakat uygulaması. Uygulama, evimiz için her zaman ilk tercihlerimizden olan Arçelik ve Beko markalarından yaptığımız alışverişlerde Olizlilere özel indirimler sunuyor, satın alınmış cihazların garanti sürelerinin takibini kolaylaştırıyor. Ayrıca mobilya, dekorasyon, market gibi pek çok kategorideki ev ve yaşam markalarında çok özel avantajlar sağlıyor. Bugüne dek 1.000.000 insanı Olizli yapan sebepler yalnızca bunlar da değil.

Beyaz Eşya & Elektronik Ürünlerde İndirimler!

Evin demirbaşları kesinlikle beyaz eşya ve elektronik ürünler değil midir? Onları sık sık değiştirmeyiz, bu yüzden en dayanıklı ve en şık olanıyla evi kurmak en mantıklısıdır. Kalitesi, gücü ve görünümleriyle Arçelik ve Beko markaları da bu yüzden hep ilk tercihlerimizden olur. Peki sadece Olizli olduğumuz için özel indirimlerden faydalanabilsek nasıl olurdu? Oliz, Arçelik ve Beko yetkili satıcılarından ve web sitelerinden yapılan elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve daha pek çok kategorideki alışverişlerde uygulama üzerinden alacağınız kodlarla kişiye özel indirimler sunuyor!

“Cihazlarım” Özelliği ile Garanti Takibi

Satın alınan beyaz eşyalarla ve elektronik cihazlarla birlikte gelen fiziksel faturaları ve garanti belgelerini saklamak, ihtiyaç duyulduğunda arayıp bulmak eskide kaldı. Oliz’in “Cihazlarım” özelliği ile Arçelik, Beko, Grundig ve Altus markalı beyaz eşyaların ve elektronik ürünlerin garanti süreçleri uygulama üzerinden kolayca takip ediliyor. Evin koca bir çekmecesini işgal eden belgelerle vedalaşabilirsiniz!

Ev ve Yaşam Markalarının Avantajları

Oliz sadece Arçelik ve Beko’da değil, ev ve yaşam kategorisinde pek çok seçkin markada da sayısız avantaj sunuyor. Sağlıklı yaşamdan ev dekorasyonuna, kişisel gelişimden patili dostlarımızın ihtiyaçlarına, onlarca seçkin markanın indirimli ürünleri ve hizmetleri Olizlileri bekliyor.

Evimizi Cebimizde Taşımak Gibi

Evler uzun zamandır çok akıllı, buna alışmaya bile başlamıştık ama içindeki eşyalar öyle değildi. Oliz sayesinde artık sahip olduklarımızı, kurduğumuz dünyayı cebimizden yönetebileceğiz, kontrol edebileceğiz ve avantaj konusunda bir adım önde olacağız. Çünkü Oliz sürekli olarak gelişiyor, bünyesine yeni markalar ve fırsatlar ekliyor. Bir yıl içinde Olizli olan bir milyon kişi, yakın gelecekte bütün ev ve yaşam ihtiyaçlarımız için önce Oliz’e bakacağımızın kanıtı.

Oliz’i App Store veya Google Play üzerinden kolayca indirip rahatınıza olan sadakatinizi çok özel avantajlarla kutlayabilirsiniz!