theMagger olarak teknolojinin hayatımıza olan katkılarını çok seviyoruz. Yoğun tempolu hayatlarımızda bize kolaylık sağlayan uygulamalardan birisi de online bankacılık. Öyle ki artık tüm işlemlerimizi şubeye gitmeden, online olarak yürütebiliyoruz. Eğer siz de şubeye gitmeden hesabınızı görüntülü görüşme özelliğini kullanarak açmak ve dijital dünyanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız Burgan Bank’ın geliştirdiği ON ile tanışmaya hazır olun.

Zamanın ne kadar değerli olduğunu, 24 saatin yetmediği günümüz gerçekliğinde çok daha iyi anlıyoruz. Bu nedenle bizlere kolaylık sağlayan, zamanımızı dilediğimiz gibi yönetmemize yardımcı olan her türlü uygulamayı çok seviyoruz.

Burgan Bank’ın geliştirdiği dijital bankacılık uygulaması ON hayatımızı kolaylaştırmak için var. ON’un mobil uygulaması ve internet şubesi bizlere zaman kazandıracak özelliklerle dolu. Öyle ki müşteri olmak için şubeye gitmek yerine görüntülü görüşme ile dilediğimiz zaman, dilediğimiz yerden, evraklarla uğraşmadan ve zaman kaybetmeden ON’lu olabiliyoruz.

ON Hesap, gece vadeli, gündüz vadesiz kullanım imkanı ve her zaman yüksek faiz oranlarıyla birikim yapmak isteyenlere pratik çözümler sunuyor. Vade bozulmadan hesabınızdan para çekip yatırma ve ON’un avantajlı oranlarından yararlanma gibi imkanların yanı sıra, ON Banka Kartı ile Burgan Bank ATM’lerine ek olarak, Türkiye’nin her yerindeki İş Bankası ve TEB ATM’lerinden de ücretsiz para yatırma, çekme ve bakiye görüntüleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. 

Havale, EFT ve FAST ile ücretsiz para transferi imkanı, döviz alım satım, hazine bonosu, yatırım fonları, altın gibi yatırım işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ON’da güncel kampanyaları takip edebilir ve 500TL üzerindeki akaryakıt harcamalarınızda 100TL iade, sezonluk beIN CONNECT üyeliğinizde 70TL indirim, 50TL Trendyol alışverişiniz için 1TL ödeme, 50TL CarrefourSA indirimi gibi kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ON’da QR kod ile dilediğiniz hesaba ücretsiz olarak para gönderebilir, kodu paylaşarak hesabınıza para transferi talebinde bulunabilir ve yine alışverişlerinizde de QR kod ile ödeme yapabilirsiniz.

Ayrıca ON Banka Kart’ınızın yetki ve limitlerini dilediğiniz şekilde belirleyebilir; ON Banka Kart’ınızı internet üzerinden yapılan alışverişlerinizde yurt dışı kullanıma ve farklı birçok işleme açabilir ya da kısıtlayabilirsiniz. Yani kısacası ON Banka Kart’ınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz.

Eğer siz de “Nasıl ON’lu olabilirim?” diyorsanız, hiç merak etmeyin çünkü ON’un dijital bankacılık avantajlarından faydalanmak çok kolay! Sadece 3 adımda başvurunuzu kolayca tamamlayabilir ve ON’un avantajlı dünyasını keşfetmek ve kendinizin bankacısı olmak için buraya tıklayabilirsiniz.