70. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda Map İletişim organizasyonuyla gerçekleşecek “Good Music In Town Konserleri” kapsamında dünyanın en ünlü sopranosu Sarah Brightman, 9 Kasım’da İstanbul’da olacak! Biz de bunu fırsat bilerek, Brightman’ın Youtube’da bulunan birbirinden başarılı canlı performanslarını sizlerle paylaşmak istedik…

Sarah Brightman’in 2 sene önce 2 Ağustos akşamı Viyana’da Saint Stephens Katedrali’nde verdiği muazzam konseri izlemenizi öneririz. Konserde Brightman’e Alessandro Safina, Fernando Lima and Chris Thompson gibi çok özel isimler eşlik ediyor. Sarah Brightman, eşsiz sesiyle Viyana halkına unutamayacakları bir 75 dakika yaşatıyor:

Şimdi izleyeceğiniz video ise Sarah Brightman’in geçtiğimiz sene La Luna adlı konseri… Tarzının çok farklı olduğu bu konserde, ortam mavi ışıklara ve siyah kıyafetlere bürünmüş. Brightman’in ve ekibinin yaptığı dans gösterilerine ve müzik şölenine hayran kalacaksınız:

Andrea Bocelli ve Sarah Brightman ikilisi birleşince ortaya Dünyanın 8. harikası çıkıyor. 2007 senesinde Bocelli’nin konserinde Brightman’in sahne çıkıp “Time To Say GoodBye”ı beraber seslendirdikleri 5 dakikayı gösteriyor bu video:

Brightman’in “Don’t Cry For Me Argantina” adlı muhteşem parçayı seslendirdiği özel sahne:

Bunları izlemek tabi ki yetmez, Sarah Brightman gibi büyük bir ses İstanbul’a geliyorsa, bizim de orada bulunmamız ve bu sesi canlı olarak deneyimlemimiz gerekiyor. 9 Kasım Sarah Brightman konser biletlerine tükenmeden buradan ulaşmanızı öneririz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?