Bu haftayı annemizi mutlu etmeye ayıralım mı? Biz özel günlerde karşımızdakini düşündüğümüzü gösteren incelikli hediyeler seçmeye bayılıyoruz. Hatta bir iki ay öncesinden ihtiyaçlarını bir dedektif gibi gizlice yoklamak, favorilediği ürünlere göz ucuyla bakmak, aileyle hediye konusunda beyin fırtınası yapmak bu günlerin en keyifli kısmı değil mi? Annemizi, eşimizi, ilk defa Anneler Günü’nü kutlayacak olan arkadaşımızı, kardeşimizi veya patili dostlarımızın annelerini gerçekten mutlu etmeyi başardığımızı hissetmek gibisi yok. Hediye seçme kısmında ise biraz yardım, her zaman lazım!

Biz de Amazon.com.tr’nin Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanyadan aldığımız ilhamla sizin için bir hediye dosyası hazırladık. Onlarca kategori ve markanın dahil olduğu kampanyadan en sevdiklerimizi listeledik. 13 Mayıs’a, yani Anneler Günü’nden bir gün öncesine kadar devam edecek olan Amazon.com.tr ayrıcalıklarını kaçırmayın diyor ve hemen işe koyuluyoruz. Gelin birlikte seçelim!

Şarjı Hiç Bitmeyen Annelere

“Bu kadar iş halledip koşuya da çıkamazsın” şaşkınlığıyla enerjisini izlediğimiz birine, en az onun kadar enerjik ve teknolojik hediyeler yakışır diye düşündük ve ilk olarak o maratona Amazon.com.tr’nin kampanyalı ürünlerinden bir Bose Earbuds seçtik. seçtik. Akşamları en sevdiği şarkıyı açıp karşılıklı birer kahve içerken dinlemeniz için de çok şık bir Bose Home Speaker! Ayrıca Anneler Günü’ne özel indirimleriyle tüm Bose seçeneklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Geldik favori seçeneklerimizden birine. Xiaomi Electric Scooter! Onu aynı anda hem eğlendirecek hem de dinlendirecek güçte bir seçim olacaktır. Günün akıllı seçimi ise kesinlikle fildişi renginde Xiaomi Redmi Smart Band. Hazır indirimdeyken kendinize de bir Xiaomi bakmayı unutmayın.

Kalabalık Sofraların Mimarına

Onun kurduğu sofralarda, bir araya topladığı kalabalıklarda ve evden yükselen kahkahalarda bir tılsım yok mu? Kesinlikle var. Bu sofranın hem hazırlık aşamasına hem de sunum aşamasına katkı sağlayabilirsiniz. Amazon.com.tr’nin Anneler Günü’ne özel fırsat ürünlerinden radarımıza birden fazla seçenek takıldı. İlk olarak hazırlıktan başlayalım: Hafif ve yağsız kızartmaların zamanı gelmişken Tefal Actifry harika bir seçim olacaktır. Aynı şekilde COSORI Air Fryer, Amazon.com.tr’de 17 binin üzerinde değerlendirmesi olan gerçek bir kazanan!

Lezzetli uzakdoğu akşamları içinse Karaca’nın Bio Diamond serisinden Pro Wok’u tercih edebilirsiniz. Karaca’nın tüm mutfağa tek hediyeyle yepyeni bir hava kazandıracak Bio Diamond serisinden rose gold tencere seti de çok beğendiklerimizden oldu.

Hazırlık bittiyse Madame Coco ile sofraya geçelim mi? Melanie Salata Seti’nin amber rengi ortamı hemen ısıttı bile. Bu tatlı hasır sepet de masaya anında yazlık havası katacaktır, üstelik %20 indirimde.

“Çok Güzelsin Anne”

Anneler bazen ‘anne topuzuyla’ haftalar geçirir, bazen hazırlanır ve “nasıl olmuşum?” der tüm neşesiyle. İkisi de çok güzel anne, güzel olan sensin demek için sona bıraktık bu kategoriyi. O gün canı saçlarını düz istiyorsa, saçlarını sizi koruduğu gibi koruyan Philips ThermoShield saç şekillendiricisi, canı biraz dalgalanmak istediyse iyonik bakım yapan tam donanımlı bir Philips ThermoShield saç kurutma makinesi onu çok mutlu edecektir.

En güzel haberi ise sona sakladık. Amazon Türkiye, Anneler Günü kampanyası kapsamında tüm anneler gülümsesin diye depremden etkilenen aileler için Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) destek sağlıyor.

Amazon Türkiye Farkı

“Hediyem zamanında yetişecek mi?” Endişesi yaşamayalım diye Amazon.com.tr, bu geniş hediye alternatiflerini harika indirimlerinin yanı sıra Türkiye’deki uygun teslimat adreslerine Standart Teslimat, Randevulu Teslimat, Ekspres Teslimat ve Aynı Gün Teslimat hizmeti sunarak güvenli ve süper hızlı teslimatla da destekliyor. Üstelik Prime üyeleri tüm teslimat seçeneklerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor. 

Listemize aldığımız markaların yanı sıra kampanya kapsamında Philips, Loreal, Garnier, Maybelline, Logitech, Levi’s, Dockers, Braun ve Oral-B gibi önde gelen markalara ait giyimden kişisel bakıma, güzellikten elektroniğe onlarca seçenek, indirimlerle Amazon.com.tr’de.

Hediyenizi seçmek ve bu özel fırsattan faydalanmak için hemen tıklayın. Anneler Günü Kutlu Olsun!