Yeni yıl kararlarınız arasında neler var? Düzenli spor yapmak, her gün bir film izlemek, her hafta bir kitap bitirmek ya da dünyayı ele geçirmek? Eğer siz de yeni yıl kararlarını yazarken hızını alamayıp sürdürülmesi güç hedefler koyanlardansanız, listenize kolay bir öz bakım adımı ekleyebilirsiniz. Evet, iyi bir diş bakımından söz ediyoruz! Bunun için de yardımımıza Oral-B iO serisi koşuyor ve manyetik iO teknolojisiyle derinlemesine temizlik vadediyor.

Oral-B iO Serisi

Akıllı diş fırçalarının üstünlüğü artık üzerine tartışmadığımız bir bilgi. Oral-B iO ise bu deneyimi de bir üst basamağa taşıyor ve hem nazik hem de derin bir temizlik sağlıyor. Üstelik sabah insanı olmayanlar ve yeni bir güne hazırlanmak üzere diş fırçalarken tüm hayatını sorgulayanlar için bir güzel haberimiz daha var: iO nazik olmanın yanı sıra sessiz de! Diş hekimlerinden ilham alan yuvarlak fırça başlığı, mikro titreşimler ve salınım hareketi ile ustalıkla temizliyor. Akıllı basınç sensörüyse aşırı sert fırçalarken kırmızı, doğru fırçalarken yeşil ışık göstererek diş etlerine daha nazik davranmaya yönlendiriyor.

Oral-B iO Serisi

Özellikle detaylı bir fırçalama yapmaktan kaytarmaya yatkın olduğumuz uyku öncesi fırçalamaları için faydalı bir özellik olarak da diş fırçalama izleme teknolojisi karşımıza çıkıyor. Yapay zeka, dişlerin üç yüzeyinde fırçalamayı izleyerek en kapsamlı temizliğe yönlendiriyor. Bu sırada etkileşimli interaktif ekran, önemli bilgileri vererek yedi farklı fırçalama modu arasından seçim yapmamıza aracılık ediyor. iO, tüm bu özelliklerin bir araya gelmesiyle, ilk günden en iyi temizliği sağlarken 1 haftada daha sağlıklı diş etlerine kavuşmamızı sağlıyor. Son olarak telefonlar kadar olmasa da diş fırçalarında da şarj anksiyetesine yaşayanlar için, iO’un kilitlenme özelliğine sahip manyetik şarj cihazıyla yaklaşık üç saat içerisinde tam şarj olabildiğini hatırlatalım.

O halde yeni yıla girerken, hediyeleşme ritüellerinde sizi zorlayan o kişiye ya da bir arzu nesnesini hak eden kendinize, iO serisinden ihtiyaçlarınıza uygun bir hediye seçmek için sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Oral-B