Sonbaharın bizleri turuncu ve kırmızının tonlarıyla çevrelediği bugünlerde, hepimizin gündemi farklı: kimimiz mevsim geçişlerini zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmeye çalışarak geçiriyor, kimimiz güneşli günlerin azalmasıyla düşüşe geçen enerjisini ve mutluluk seviyesini yukarılara çekmek için çabalıyor, kimimiz ise günlerini grip, nezle gibi çabuk bulaşan rahatsızlıklar ile geçiriyor. Evet, sonbaharla birlikte kapalı ortamlarda daha fazla bulunuyoruz, bu da ister istemez tüm bu durumlara kapı aralıyor. Bizim ise bugün merceğimizde mevsim geçişlerinde gündeminde burun tıkanıklığı olanları rahatlatacak ve aynı zamanda onları iyi hissettirerek günlerine güzel bir şekilde devam etmelerine yardımcı olacak bir ürün var: OtriNatura!

youtube play youtube play

Hepimizin burun tıkanıklığı ve akıntısı sebebiyle gün içinde zorlandığı ve hayat kalitesinin etkilendiğini hissettiği anlar olmuştur. Sebebi belli, nefes demek, hayat demek! Dolayısıyla kolay ve rahat nefes alabilmek hepimiz için çok önemli. Bugünlerde ise pek çoğumuz mevsim geçişleri, saman nezlesi, soğuk algınlığı veya grip nedeniyle burun tıkanıklığı ve akıntısı yaşayabiliyoruz. Bu geçici olduğu kadar, hayat kalitemizi oldukça etkileyen durumlara karşı doğal çözümler tercih edenleri OtriNatura ile tanıştıralım. Burun tıkanıklığı ve akıntısı yaşadığınız durumlarda rahatça nefes almanıza yardımcı olan OtriNatura, gün içinde çantanızda bulundurabileceğiniz tamamlayıcı bir ürün.

OtriNatura İle Havaya Girin | Fotoğraf: Unsplash
OtriNatura İle Havaya Girin | Fotoğraf: Unsplash

OtriNatura’nın iki çeşidi bulunuyor: Otrinatura Plus Okaliptus ve OtriNatura Aloe Vera. Esansiyel okaliptus yağı ve yabani nane özütü içeren Otrinatura Plus Okaliptus, aslında doğal deniz suyu, aynı zamanda da burun açıcı bir sprey. Her bir burun deliğine günde en fazla 6 defa olmak üzere birer kere püskürterek kullanabileceğiniz spreyin özelliği, özellikle soğuk algınlığına bağlı burun tıkanıklıklarında anında rahatlama hissi sağlıyor olması.

OtriNatura Aloe Vera, burnunuzu kuru veya tahriş olmuş hissettiğinizde nemlendirme özelliği ile burnunuzu temizleyerek rahatlatacak, aloe vera bitkisi özütü ve deniz suyu içeriğiyle oldukça doğal bir sprey. OtriNatura Aloe Vera’yı her bir burun deliğine günde 1-2 kez püskürterek günlük burun temizliği için kullanabilirsiniz.

youtube play youtube play

Gün içindeki performansınızın ve hayat kalitenizin mevsim geçişleri başta olmak üzere hiçbir dönemde, burun tıkanıklığı ve akıntısı sebebiyle etkilenmemesi için çantanızda her an bir OtriNatura bulundurabilirsiniz. OtriNatura ile siz de havaya girin, iyi hissedin!