Işıl ışıl mumlar, rengarenk süsler, zencefilli kurabiyeler, altları hediye paketleriyle dolu yeni yıl ağaçları… Evet, yılın en özel, en heyecanlı zamanı kapıda! Pek çoğumuz için bu dönemin en mutluluk veren taraflarından biri de, şüphesiz, hem kendimiz için hem de sevdiklerimiz için aldığımız hediyeler. Her biri farklı tasarımlara sahip bileklikleri, charmları , yüzükleri ve kolyeleri ile Pandora, yeni yıla kendini şımartarak girmek isteyenler için de, sevdiklerine zarif ve düşünceli bir hediye almak isteyenler için de harika bir seçenek.

Pandora İle Yeni Yıl Işıltısı: Charm’lar İle Işıldayın!
Pandora İle Yeni Yıl Işıltısı: Charm’lar İle Işıldayın!

Pandora Friends charm’ları ile tanıştınız mı? Yeni yılda arkadaşlarınızı çok mutlu edeceğini düşündüğümüz, birlikte zaman geçirmeyi ve arkadaşlıklarını kutlamayı çok seven sevimli karakterlerden oluşan bu eğlenceli koleksiyon, sizi hep birlikte yeni yıl moduna sokacağı gibi, birbirinizin iyi yanlarını ortaya çıkarmanın ve beraber eğlenmenin güzelliğini de size her fırsatta hatırlatacak.

Çoğunlukla aile ve arkadaşlar için seçilen hediyeler ile dolu yeni yıl döneminde, kendinizi unutmayın. Yeni yılın kendiniz için nasıl geçmesini dilediğinizi düşünün ve kendinize bunu sembolize eden bir ışıltılı hediye alın.

Yeni yılın güzel enerjisini hep üzerinizde taşımak isterseniz, Disney Stich Noel charm’ı ya da Disney Winnie The Pooh Hunny Pot Noel charm’ı tercih edebilirsiniz. Kendinize daha size özgü bir armağan vermek istiyorsanız da, adınızın baş harfini veya uğurlu sayınızı yansıtan charm’ı seçerek bilekliğinizin üzerine sıralayabilirsiniz.

Pandora İle Yeni Yıl Işıltısı: Charm’lar İle Işıldayın!
Pandora İle Yeni Yıl Işıltısı: Charm’lar İle Işıldayın!

Peki ya, burcunuzu stilinize yansıtmaya ne dersiniz? Pandora Zodiac Koleksiyonu’nda yer alan, bir tarafı taşlarla, diğer tarafı yıldız boncuklarla kaplı charm’lar kim olduğunuzu yansıtan şık ve zarif hatırlatıcılar olabilir.

Bu ışıltılı yeni yıl dönemine özel olarak, 5-15 Aralık tarihleri arasında Pandora’da yapacağınız 750 TL ve üzeri harcamalarda 429 TL değerinde bangle bilekliğin de hediye olarak size sunulduğunu hatırlatalım. Şimdiden harika bir yeni yıl diliyoruz!

Pandora’yı keşfetmek için tıklayın!