Hiç aşık oldunuz mu? Olduysanız daha cevabı düşünürken karnımızda hissettiğimiz tatlı hareketlilikte, çocuksu heyecanda ortağız demektir. Aşk, asla yakalayıp kavanozlayamadığımız o büyük balık. Eve dönmek istemediğimiz ve her saniyesini değerlendirmek istediğimiz bir lunapark. Gözümüze bir kamera yerleştirmek ve her anı saniye saniye kaydetmek isteriz bu yüzden. O büyülü anları durmaksızın kaydedecek bir kamera henüz geliştirilmedi ama asırlardır aşkı saklayıp hep yanımızda taşımamızı sağlayan bir sırrımız var; mücevherler…

Pandora ile 14 Şubat

My Girl filminde mood ring olarak gördüğümüz yüzüğü unutabilen var mı? Peki Titanic’teki Heart of the Ocean kolyesini? Mr. Big’in Carrie için seçtiği Black Diamond, Pretty Woman’daki o yakut kolye… Hangimiz bu filmleri izlerken içten içe “umarım aşık olduğumda hiç çıkarmayacağım ve sadece ikimize özel bir hatıram olur” demedik ki? Pandora, Sevgililer Gününe özel seçkisiyle aşkı, bağlanmayı ve “hiç çıkarmayacağım” duygusunu kutluyor. Biz de biraz aşktan, biraz da aşkı ölümsüzleştirmekten bahsederek kutlamaya katılmak istedik.

Pandora ile 14 Şubat

Aşkın bizce en güzel hallerinden biri, “aramızda” hali. Yalnızca ikinizin bildiği bir şaka, ikinizden başka kimsenin gülmeyeceği ama sizin saatlerce güldüğünüz bir anı, günlük telaşlarda birbirimizden ayrıyken yaşadığımız bir olayı anlatmak için akşamı bekleyememek… İşte hediye de böyle bir şey. Özel olmalı, izler taşımalı, aranızdaki enerjiyi temsil etmeli… Tüm bu durumlar tanıdık geldiyse, Pandora Moments ve Pandora Timeless koleksiyonları ile göreve hazırız!

En Özel Anları Ölümsüzleştirin.

Pandora, Pandora Moments koleksiyonunda Sevgililer Gününe özel yeni romantik charm’lar sunuyor. Biz yepyeni seçeneklerden İki Renkli Kalp Sallantılı Charm, Buzlu Kırmızı Murano & Kalpler Charm ve Pandora’nın imzası kilit ve anahtardan ilham alan Asma Kilit ve Anahtar Sallantılı Charm tasarımlarına bayıldık.

Aynı zamanda Pandora Moments koleksiyonunun bu Sevgililer Günü’nde Pandora sevenlerle buluşacak ve Pandora’nın yeni ikonu olmaya aday tasarımı Trok Örgülü Zincir Bileklik ve Kolye şimdiden favorimiz oldu. Işığı çeşitli açılardan yakalamak ve yansıtmak için piramit şeklindeki dairesel çivilerle detaylı bir zanaatkarlıkla tasarlanan 925 ayar gümüş zincir, merkezinde yer alan ve tasarımın tamamlayıcısı sonsuzluk kalp ıstakoz kapamasıyla koleksiyonun kesinlikle en romantik ve anlamlı hediyelerinden biri.

Pandora Timeless ile Tanışın.

Birini çok sevince zamanın durması, denize sırt üstü yatıp gökyüzüne bakarken kendinizi dalgaların akışına bıraktığınız o ana çok benzemiyor mu? Kollarınızı açıp denizin sizi yükseltmesine izin verirsiniz, deniz de telaşsız bir şekilde muhteşem manzaralara taşır sizi. Bütün yükünüzü alır. Tuzuyla şifa verir. Pandora Timeless koleksiyonu tam olarak bu duyguyu yanımızda taşınabilir hale getirmiş.

Dalgaların silüetinden ilham alan, bir arada kullanıldığında birbirini mükemmel bir uyumla tamamlayan yepyeni ve ışıl ışıl mücevherlerle, eşsiz ve zamansız aşkı anlatmanın en özel yolunu bulmuşlar. Size özel anılarınızı ve sevdiğiniz sembolleri bir araya getirerek kendi benzersiz aşk hikayenizi Pandora Timeless koleksiyonunun her bir parçasıyla anlatabilirsiniz. Sözlere ihtiyaç bile duymadan… Biz koleksiyonda yer alan parçalardan Işıltılı Dalga Halka Küpeyi, Mavi Dikdörtgen Üç Taşlı Işıltılı Yüzüğü ve Işıltılı Damla Tenis Bilekliği çok sevdik. Onun da çok seveceğinden şüphemiz yok.

Bu Sevgililer Gününde ona dalgaların silüetini, sonsuzluğu ve anlatmak için sabırsızlandığınız o aşk hikayesini, hiç çıkarmak istemeyeceği parçalar aracılığıyla hediye etmek için mutlaka göz atın. İkinizi ve zamansız sevginizi kutlarız, nicelerine!