Yılın en keyifli zamanı geldi! Kalın kazaklar, sıcak içecekler, her yerde karşımıza çıkan yılbaşı dekorları, çam ağaçları, süsler… Yeni bir yılı karşılamanın kendine özgü bir ışıltısı var. Bu ışıltı aslında içte dışa, yeni dilekler ve yeni hikayelerin hayaliyle besleniyor ve stilimize yansıyor. İşte Pandora Timeless koleksiyonu da ilhamını buradan alarak zengin renklerle dolu, ışıltılı taşlara sahip mücevherler sunuyor.

Pandora Timeless
Pandora Timeless

Yeni yıl romantizmi ay boyunca bizi izlerken, o özel kişiyle yaratacağımız yeni anların da hayalini kuruyoruz ve tabii ki onu gülümsetecek bir hediye bulmak için radarlarımızı açıyoruz. Aslında çok da uzağa gitmemize gerek yok çünkü bazı klasikler her daim zamansız ve büyüleyiciler. Bunların başında da şüphesiz Marilyn Monroe’nun sözleriyle “herkesin en yakın arkadaşı (!)” olan mücevherler var. Her stile ışıltı katmak için farklı boyutlarda el yapımı taşlar içeren klasik tasarımlarla, Pandora Timeless da işte bu noktada listemize giriyor.

Pandora Timeless
Pandora Timeless

Zarif ve kullanışlı mücevherler, hayatınızdaki özel kişiye verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri çünkü hayatın her anına eşlik etmeleri mümkün. Belki de Pandora’yı yıllardır hediye konusundaki ilk adresimiz yapan şey de bu. “O”nun tarzını yansıtan ve her daim üzerinde taşıyacağı bir ‘charm’ı, bir yüzüğü ya da kolyeyi elimizle koymuş gibi bulabileceğimizi biliyoruz. Şehirdeki favori restoranınızda baş başa yenen bir akşam yemeğinden, karlı manzaraların ortasında bir kış tatiline, yaratmayı planladığınız yeni anıları hayal edin. Her bir fotoğraf karesinde size eşlik eden, anı tamamlayan zarif bir ışıltı… Pandora Timeless tam olarak böyle anlara eşlik ediyor.

Pandora Timeless
Pandora Timeless

Üstelik Pandora yalnızca görsellik arayışımıza değil hassasiyetlerimize de yanıt veriyor. Timeless koleksiyonundaki her bir parça, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen 925 ayar gümüş ve 14 ayar pembe altın ile üretiliyor. O halde yaşamınızdaki o özel kişiyi gülümseteceğinden emin olduğunuz onlarca zarif ve kullanışlı mücevher arasından seçiminizi yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Pandora