Şehir hayatının hızlı temposunda, günlük koşturmacalara kapılıp zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabiliyoruz. Oysa doğanın içinde, yeşilin tonlarını izleyip kuş cıvıltılarıyla huzur bularak geçirilen birkaç saate hepimiz ihtiyaç duyuyoruz. Pandora Bahçesi, ilhamını doğadan alan tasarımlarıyla; içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmak ve özgürlüğü doyasıya hissetmeniz için kelebekleri, kendi şansınızı yaratmanız için ise uğur böcekleri ve dört yapraklı yoncaları üzerinize taşıyor. Sizi sizinle yeniden tanıştırıyor…

Pandora

Şehir hayatının bir parçası olan bizler için çoğu gün aynı çizgide ilerliyor; sıkı bir çalışma temposu, yapılması gereken telefon konuşmaları, atılması gereken mail’ler ve bir an önce yetiştirilmesi gereken işler… Çoğu zaman yaşadığımız anların yüzde yüz farkında olmuyoruz. Sözün özü, doğanın insanda yarattığı olumlu duyguları, durağanlığın ve sessizliğin ortaya çıkardığı mutluluk duygusunu kaçırıyoruz. Oysa ki, gün içinde hepimizin doğayla iç içe geçirdiği, etrafta uçuşan kelebeklerin güzelliğine hayran kalıp temiz havayı içine çektiği bir kaç saate ihtiyacı var ve kabul edelim, bu birçoğumuzun aklında olan ancak zamansızlıktan dolayı sürekli ertelediği bir düşünce. Belki de tam şu an, tüm gerekliliklere ‘dur’ deyip doğanın size sunmaya hazır olduğu pozitif enerjiyi hayatınıza kabul etmenin vakti.

pandora2

Keyifli bahçesi ve yeşillikler içindeki ortamıyla şehrin ortasında size çok uzaklardaymışsınız gibi hissettiren Voi Central‘da yiyeceğiniz sağlıklı bir öğün; serin bahçesiyle Backyard‘da kendinize ayıracağınız birkaç saat, Küçük Bebek’in keyifli arka bahçesi Hidden House’ta bir kahve molası doğayı hissetmek için yapabilecekleriniz arasında. Hafta sonlarınızı ise İstanbul’a fazla uzak olmayan kaçamaklarla değerlendirebilir, kendinizi dinlendirici mekanlara atabilirsiniz. Huzurlu atmosferleriyle Şile’de Casa Lavanda Kocaeli’de Narköy, Eceabat’ta Porta Caeli, Silivri’de Grandma’s Wonderland adeta ruhunuzu iyileştirecek. Doğaya döndüğünüzde aslında ondan ne kadar ilham alabileceğinizi, şans eseri elinize konan bir uğur böceğinin sizi ne mutlu edebileceğini ve bunun başlı başına bir mucize olduğunu fark edeceksiniz. Belki özgürce dolaşırken gözünüze çarpan bir dört yapraklı yonca size ne denli şanslı olduğunuzu yeniden hatırlatacak. Sürekli sesini duymaya alıştığınız zihninizin sessizliğine şaşıracak, yeşile her dokunuşunuzda kendinize daha çok yakınlaştığınızı göreceksiniz. Doğa size şöyle fısıldayacak: #doğalolaraksen çok güzelsin!

Pandora

Pandora’nın İlkbahar 2019 için hazırladığı yeni koleksiyonu, ilhamını doğadan alan tasarımlarıyla doğanın rengarenk sembollerini ve bu sembollerin güçlü mesajlarını üzerinize taşıyor. İlkbahara eşsiz bir başlangıç yapmak için Pandora Bahçesi’ne adım atın ve bahçenin başrol oyuncuları ile tanışın: Pandora Shine Kelebek925 ayar gümüş Dört Yapraklı Yonca ve Pembe Mineli Uğur Böceği.

Özgürlüğün simgesi kelebek, kolye, bileklik ve yüzüklerde canlanarak içinizi mutlulukla dolduruyor. Göz kamaştırıcı Pandora Shine Kelebekleri ile kendinizi ne denli yaratıcı bir şekilde ifade ettiğinizi fark edecek, cesur görünümünüz ile ışıldayacaksınız. Dört Yapraklı Yonca ise kendi şansınızı kendiniz yaratırken ilham kaynağınız olacak. Mücevherlerin üzerinde açan zarif dört yapraklı yoncalar ve üzelerine konan uğur böcekleri sizinle olduğu sürece mutluluğa giden yolda güvenle yürüyebilirsiniz. Doğanın muhteşem çiçek detaylarında saklı güzelliğini ve bunun iç güzelliğinizin bir yansıması olduğunu, yani kendinizi keşfedin. Pandora’nın yaratıcılık ve stili birleştirdiği farklı metal ve tasarımları arasından size en çok hitap edeni seçerken doğanın farklı yönlerine tanıklık edecek, kendi gücünüzü ve muhteşemliğinizi yeniden farkına varacaksınız.

LRG_DSC04861

Pandora’nın koleksiyonunu yakından incelemek isterseniz sizi buraya alalım. Rengarenk, doğayla iç içe, bol ilhamlı bir bahar olsun!