%100 geri dönüştürülmüş deri, göz alan gökkuşağı renkler ve minimalist tasarım bir araya gelirse ortaya ne kadar mükemmel ürünler çıkar bir düşünün. Bir de bu ürünlerin not defterinden ajandaya, çantadan iPad kılıfına, kartvizitlikten cüzdana, dosyalıktan kalem kutularına kadar onlarca çeşidinin olduğunu hayal edin. İşte bu marka ülkemize geçtiğimiz aylarda giren ama ilk girdiği andan beri bizi renk ve tasarımlarıyla mest eden Paperthinks! Gelin şimdi, bu doğa dostu markanın rengarenk ürünlerine göz atalım…


Karşınızda ilk ürünümüz Paperthinks iPad kılıfı! Önceden söylediğimiz gibi %100 geri dönüşümlü deriden yapılan bu kılıfların pembe-kırmızı-yeşil-mor-sarı gibi birçok rengi var. iPad’inizi böyle şirin bir kılıfın içinde taşımak istemez misiniz? Eğer hemen diyorsanız, Paperthinks iPad kılıflarını buradan inceleyebilirsiniz!

Çeşit çeşit defterlere sahip olan Paperthinks, defterlerin derilerini yine %100 geri dönüşümlü kullanırken, kağıtları da %50 geri dönüşümlü kullanıyor. Doğa dostu markanın, doğa dostu kullanıcıları olmalı. Kısacası 2013 için halen kendinize defter veya ajanda almadıysanız bunlar sizin için ideal!

 

Peki böyle sempatik bir cüzdana ne dersiniz? Boyutları ideal olan, 5 bölmeden oluşan Paperthinks cüzdanları renkleriyle her açtığınızda size pozitif enerji katacak!

Peki bu çantalara ne demeli? Farklı tarzdaki bu çantalardan bir tanesi size yetmeyecek, en az 3 renk ve çeşit almak isteyeceksiniz!

Bu yeşil-sarı dosyayı üniversitede, ofisinizde, evinizde her tarafa renk katmak, aynı zamanda düzenli olmak için kullanabilirsiniz!

Bu harika ürünlere sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Bilstore’un Paperthink online store’una girmek ve heyecanla evinize kargolanmasını beklemek!

Renk ve tasarım deyince aklınıza hangi şehir geliyor? Şehrinizi söyleyin, 2-3 cümlelik nedeninizi aşağıya yorum olarak yazın. Paperthinks’ten hediye kazanın!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

  1. Milano geliyor! Tarihi dokusu, rengarenk sergilerinde gördüğümüz tasarımlarıyla, başarılı tasarım okullarıyla sorunuzun cevabı ülke olarak İtalya, şehir olarak Milano’dur.. Herkesin creative olduğu bir ülkeden o kadar güzel ve kullanışlı tasarımlar çıkıyor ki aklıma başka bir yer gelmiyor. :)

  2. Renk ve tasarım için uzağa gitmeye gerek yok, benim adayım kesinlikle İstanbul! Başka hangi şehirde deniz ve toprak bu kadar güzel bir araya gelir? İlham için Beyoğlu’nun griliğini bölen kırmızı tramvaya, boğazdan geçen binlerce gemiye, simit-çay, rakı-balık ikilisine bakmak bile yeter!

  3. Ben New York diyorum; şehrin düz sokakları, Central Park, Soho, Meatpacking’deki restoranlar, gece kulüpleri, barlar bunların hepsi her detayıyla tasarım harikası! Renk mi? New York gecelerine dore rengini veriyorum.

  4. Benim aklıma kesinlikle Berlin geliyor! Sadece mekanlarına, galerine değil, duvarlarına bile bakmak ilham almak için yeterli bu şehirde. Tasarımın ve renklerin ezber bozan, baş döndüren ruhunu Berlin’de kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

  5. renk ve tasarım deyince aklıma sadece Yeni Delhi geliyor… rengarenk kumaşlara bürünmüş insanlar ve başka şehirde rastlanamayacak mimari..

  6. Kesinlikle İstanbul! Her türlü kültürü içinde barındıran, çirkini ve güzeli, moderni ve eskiyi, kaosu ve huzuru birlikte yaşatabilen başka bir şehir var mı? Bence yaratıcı insanların, ortaya çıkan tasarımların ilham alabileceği en güzel yerlerden bir tanesi bu şehir.

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?