Sunduğu benzersiz ayrıcalıklarla kart dünyasında kuralları değiştiren Paraf, şimdi de yeni uçuş kartı Parafly ile yepyeni bir dönem başlatıyor. Parafly, başka hiçbir kartın sunmadığı ayrıcalıklarla, sizi dilediğiniz yere, dilediğiniz zaman kolayca uçuruyor.

Parafly, küsuratları uçuruyor!

Parafly, hangi havayolu firmasından alırsanız alın, 100 TL üzeri tutardaki uçak biletlerinizin küsuratlarını silip, 99 TL’ye kadar indirimle uçmanızı sağlıyor.

Parafly Platinum ile size Her Yer Lounge!

Uçak biletinizi Parafly Platinum ile aldığınızda, uçuş gününüzde ister yurt içi ister yurt dışı, tüm havaalanlarından yapacağınız restoran harcamalarının 50 TL’si Parafly Platinum’dan size hediye.

Parafly Seyahat Hattı ile ParafPara’larınız 5 kata kadar daha değerli!

Parafly kartınız ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınız Parafly Seyahat Hattı ile alacağınız yurt içi-yurt dışı uçak bileti ve otel rezervasyonlarında 4 kat; tur paketi, cruise, otobüs bileti ve araç kiralama hizmetlerinde 5 kat daha değerli.

ParafPara’larınız yetmezse, Avans ParafPara’nız var!

Parafly Seyahat Hattı ile hizmet alırken tüm seyahat harcamanızı ParafPara’larınızla karşılayabilirsiniz. ParafPara’larınızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanabilirsiniz.

Yurt dışında taksit ayrıcalığı!

100 TL ve üzeri yurt dışı alışverişlerinizi Parafly ile 2 taksitte, Parafly Platinum ile 5 taksitte ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı alışverişlerinize 5 kat daha fazla ParafPara!

Parafly ile yapacağınız tüm yurt dışı alışverişlerinizde, 5 kat daha fazla ParafPara kazanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: www.parafly.com.tr  ve 444 0 400 Halkbank Dialog

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?