Özgün, modern ve yenilikçi. Bu kelimeler sizin için ne ifade ediyor? ‘’Kendine özgü olan, içinde yaşadığı çağa ayak uyduran ve her yeniliğe kolayca uyabilen’’ diye düşündünüz öyle değil mi? Ve düşünürken bile bu kelimelerin aydınlığı ile ferah hissettiniz. O halde size güzel bir haberimiz var. Bu vizyondan yola çıkarak, bizlere çözüm odaklı yeni bir deneyim sunan Paşabahçe Mağazaları’nın Erenköy’de açılan mağazası sürükleyici ve ilham veren tasarımı ile müşterilerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.   

Paşabahçe Mağazaları Erenköy

Erenköy deneyim mağazasının özellikleri o kadar çok ki, nereden başlasak gerçekten bilmiyoruz. Mağazaya kurulan ilham verici trend alanlarından mı, mağazanın dijital çözüm ve uygulamaları mı?  müşterinin alışveriş deneyimini bambaşka bir noktaya taşımasından mı? 

Öncelikle şehir hayatına yetişemeyen bizler için güzel bir haberle başlayalım; Paşabahçe Mağazaları’nın, dijital yeniliklerle zenginleştirilen deneyim mağazasında, ürünler ilham verici trend alanları ile sunuluyor. Böylece mağazada oldukça kolay bir şekilde seçim yapabiliyoruz.  Hayatımızı kolaylaştıran markaları seviyoruz!

Dijital çözüm ve uygulamaları, zengin ürün gamı ve görsel düzenlemesi ile oldukça dikkat çeken bu deneyim mağazası, keşfederken, karar verirken, satın alırken ve satın alma sonrasında, kısacası alışveriş sürecinin her anında deneyimlerimizi hızlı, kolay ve eksiksiz yapmamızı sağlıyor. Mağaza içi navigasyon sistem tasarımı ile yolculuğumuz daha verimli hale getiriliyor.

Paşabahçe Mağazaları Erenköy

Hızlı Hayatlarımıza Pratik Çözümler!

Paşabahçe Mağazaları Erenköy’de her katta konumlandırılan zengin içeriğe sahip interaktif dijital ekranlar sayesinde, ürünler ve koleksiyonlar arasında kolaylıkla seçim yapabiliyoruz. Böylece rafların arasında gezinirken vakit kaybetmiyor, aradığımız ürünün nerede olduğunu kolayca bulabiliyoruz. Ayrıca satın alma sürecini Erenköy mağazasına özel mobil uygulama üzerinden QR kod okutarak elinizde hiçbir ürün veya sepet taşımadan kasaya giderek tamamlayabiliyoruz! Tek kelimeyle harika, değil mi?

Paşabahçe Mağazaları Erenköy

Bayıldık: “Hediye Bulma Sihirbazı”

Sevdiklerimize hediye ararken kafamızın karıştığı çok olmuyor mu? Yukarıda anlattığımız mobil uygulamanın sunduğu bir diğer özellik ise mağazada veya evimizde ne zaman istersek kullanabileceğimiz Hediye Bulma Sihirbazı. Paşabahçe Mağazaları, deneyim kalitemizi arttırmak için hem mobil uygulamadan hem de Erenköy mağazasındaki interaktif ekranlar üzerinden kullanabileceğimiz müthiş bir çözüm sunuyor. Uygulama, hediye almak istediğimiz kişinin cinsiyetine, kişisel zevklerine ve hatta hediye bütçemize en uygun hediye seçeneklerini bizim yerimize seçip, size öneriyor.

Paşabahçe Mağazaları Erenköy

İlham veren tasarımıyla bambaşka bir mağaza!

Bir mağazayı gezerken adeta bir sanat galerisindeymiş gibi hissetmek gibisi var mı? Erenköy’deki deneyim mağazasının tam ortasında bulunan 3 kat boyunca uzanan, 12 metre yüksekliğindeki,  büyük bir tizilikle hazırlanan el yapımı cam figürlerden oluşan enstelasyon çalışmasına bayılacaksınız!

Tüm bu anlattıklarımıza mis kokulu bir haber de ekleyelim: Erenköy Paşabahçe Mağazası’nda seçtiğimiz vazolarda istediğiniz canlı çiçeklerle kendi aranjmanlarımızı oluşturabiliyor ve hediye seçeneklerini yine mağazadan satın alığımız taptaze çiçeklerle zenginleştirebiliyoruz.

Bizlere hayatın en güzel hediye olduğunu sık sık hatırlatan Paşabahçe, yeni açılan mağazasındaki yenilikçi çözümleri ile insancıl yaklaşımını sürdürmeye devam ediyor. Erenköy mağazası hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Paşabahçe Mağazaları Erenköy Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:316 – 318B Kadıköy / İSTANBUL