Bu hafta çok güzel konserler sizi bekliyor. Maalesef İstanbul dışında olduğum için benim yerime de bol bol eğlenmenizi istiyorum sizden.:)

10 Mayıs Cuma

Ellen Allien @ The Hall

Berlin elektro müzik dünyasının en önemli isimlerinden Ellen Allien, son albümü “LISm” ile The Hall’a konuk oluyor. Bugüne kadar 7 albüm yayınlayan Berlinli prodüktör, bu gece İstanbullu elektro müzik severleri birbiri ardına çalacağı şarkılarla dans ettirecek.

Kraak & Smaak DJ Set @ Propaganda

Canlı performans olsaydı daha da çok üzülürdüm kaçırdığıma; ama DJ Set’lerini kaçırdığıma fena üzülüyorum da çaktırmamaya çalışıyorum. Hollandalı elektronik müzik üçlüsü, nu-disco’dan elektro-funk’a kadar uzanan seçkileriyle Propaganda’da setin başında olacaklar. Ben kaçırıyorum, siz kaçırmayın!

Tolga Akyıldız ile Açık Sahne @ Ghetto

Açık Sahne’nin ilk gecesinde pek eğlenmiştim, bu gece de ikincisi düzenleniyor. Açıkçası kimlerin sahne alacağını da çok merak ediyorum.:) Sürpriz performanslar öncesinde Özge Tığlı’nın seçtiği şarkılar eşliğinde eğlenmek de cabası.

 

11 Mayıs Cumartesi

Patricia Barber @ Salon İKSV

Cumartesi gecesine caz yakışır diyorsanız, Amerikalı caz piyanisti Patricia Barber sizi Salon İKSV’de bekliyor olacak. Müzik eleştirmenlerinden övgüler alan “Smash” albümünü geçtiğimiz günlerde yayınlayan Barber, hem son albümünden hem de önceki çalışmalarından hazırladığı bir seçkiyle sahnede olacak.

Bedük @ Babylon

Kaçırdığıma en çok üzüldüğüm konser olabilir mi? Olabilir… Neyse ki bir önceki konseri izledim.:) Tek tesellim… Mevzunun özü şu ki Bedük’ün konseri varsa kaçırılmaz! Müzik, eğlence, dans… Bir konserden ne isterseniz hepsi bir arada Bedük konserlerinde. ‘Funk It’, ‘Better Than My Baby’, ‘Shake That Thing’ çaldığında benim için de dans edin. Bir de ‘Rock’n Roll Queen’ de yerime bol bol zıplayın.

 

12 Mayıs Pazar

Spring Breakers

Festival döneminde izlediğim ve izlemeleri için arkadaşlarıma tavsiyelerde bulunduğum “Spring Breakers” nihayet gösterimde. 4 genç kızın bahar tatili macerasını anlatan film, klasik bir ‘hadi gidip biraz eğlenelim’ tarzı gençlik filmi değil. James Franco’nun oyunculuğuna bir kez hayran olacağınızı da belirtmeden geçmiyorum.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?