“2 yaşında yakışıklı bir Labrador Çoban köpeği kırmasıyım. İnsanlarla aram çok iyi ama evin tek köpeği olmak istiyorum.” bu özgüvenli ve etkileyici genç adam Bam Bam. Yani pet11’in Kadıköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ile gerçekleştirdiği “Barınaktan Köpek Sahiplenme” hareketiyle ömürlük ailelerini bulmayı hedeflediği 30 köpekten bir tanesi!

pet11 ile Barınaktan Köpek Sahiplenme | Fotoğraf: pet11

Bu zamana dek hep patisinden tutmak isteyeceğiniz biriyle tanışmak isteyip bir türlü doğru doğru anı yakalayamadınızsa harekete geçmenin tam zamanı! pet11’in “Barınaktan Köpek Sahiplenme” sayfası aracılığıyla tanışabileceğiniz 30 köpek arkadaş var ve hepsinin özgeçmişlerine, fotoğraf ve videolarına bakmak mümkün. Tek fark; kendilerine ne kadar beğendiğinizi söylemek için DM gönderemiyorsunuz bunun yerine doldurmanız gereken bir form var. O halde evinizi tatlı bir köpekle paylaşmak istediğinizde sistem nasıl işliyor ona bir göz atalım: Öncelikle proje sayfası üzerinden bir başvuru formu dolduruyorsunuz. Ardından formunuz barınak yetkilileri tarafından inceleniyor. Son olarak formunuz onaylandığında yeni dostunuzla tanışmak ve onu eve götürmek için Kadıköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ne gidiyorsunuz.

Köpeğimi Neden pet11’den Sahiplenmeliyim?

Bu zamana dek Yedikule, Göktürk, Adalar Belediyesi, Ataşehir, Türkiye Hayvanları Koruma Pako Barınağı gibi bir çok barınakla  iş birlikleri yapan pet11, hayvanların ve hayvan sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap vermek için tüm hizmet, ürün ve servisleri çatısı altından topluyor. Bu projede de yeni dostunu platform üzerinden sahiplenen kullanıcılar, 1 yıl boyunca mamalarını Kito’dan %30 indirimli alabiliyor ve yeni dostları ücretsiz olarak pet11 evcil hayvan sigortası ile sigortalanıyor.

Ayrıca pet11’in sundukları bunlarla sınırlı değil. Ömürlük dostunuzla tanıştıktan sonra özelliklerini pet11 sayfasına kaydedilebiliyor ve onun ihtiyaçlarına göre belirlenen alışveriş önerileriyle seçim yapılabiliyorsunuz. Yani pet11, ilk kez köpek bir ev arkadaşınız oluyorsa bile size her adımda yardımcı olabilecek bir sisteme sahip. Evcil hayvanlara özel ürünler sunan 48 farklı markayı ve köpek gezdirme, evcil hayvan kuaförleri gibi birçok hizmeti kolaylıkla tek çatı altında bulabiliyorsunuz.

Can dostunuzu pet11’e kaydedebilirsiniz

Bilgilendirici Yayınlar

Aslında patili bir dostla birlikte yaşamak, bir ebeveyn olmak gibi. Telefon galeriniz yüzde sekseni onun fotoğraflarıyla doluyor. Kendinizi “Bak çok büyüdü X teyzesi” gibi cümlelerle herkese fotoğraflarını gösterirken yakalayıp şaşırıyorsunuz. Tabii aklınızda da bolca soru oluyor. pet11 burada da devreye girerek Instagram hesabı üzerinden bilgilendirici ve eğlenceli içerikler sunuyor.

2021 Temmuz’dan bu yana yapılan canlı sohbetlerde, veteriner hekim ve alanında uzman isimlerle; evcil hayvanlar hakkında sıkça sorulan sorular, olası doğal afet anlarında hayvan dostların nasıl korunacağına dair bilgiler ve günlük hayatımızda fayda sağlayacak hayvan yasaları gibi pek çok konu üzerine konuşuluyor. YouTube kanalında başlatılan “pet11 ile Can Dostlarımız” video serisindeyse, evcil hayvanlarla ilgili merak edilen sorulara cevap veriliyor.

Patili dostlarla tanışmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Unsplash/@paulinel