Bir evcil hayvanınız olduğunda, ondan ayrılmak çok zor gelir. Her boş anınızı onunla geçirmek, her etkinliğe onu da götürmek ister, onun hayatını ve onunla geçirdiğiniz vakti güzelleştirmek için elinizden gelen her şeyi yaparsınız. Dünya Hayvanları Koruma Günü’nden bir gün önce, 3 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark tüm bunları vadeden bir etkinlik. Bu etkinlikle evcil hayvanlar ve hayvan dostları, açık havada sosyalleşiyor, tüm gün müzikle buluşuyor ve çeşitli söyleşi ve atölye çalışmalarıyla tamamen kendilerine adanmış bir gün ayırıyor. Üstelik etkinliğin tüm geliri, evinizdeki dostlarınız kadar şanslı olmayan, barınaktaki evcil hayvanların hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için harcanıyor.

Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark

Etkinliği düzenleyen markalardan pet11, Türkiye’nin öncü alışveriş platformu n11.com‘un hayvanlar için daha güzel bir dünya yaratmak ve hayvan dostlarımızla ilgili tüm hizmet, ürün ve servisleri altında toplamak için oluşturduğu bir marka. Kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen ve sürüngen evcil hayvanlarınız için tüm bu hizmet, ürün ve servisleri satın alabildiğiniz pet11’de, evcil hayvanınızın tür, cins ve yaş bilgilerini profilinize kaydederek, ona özel tüm ürünleri kolayca bulabiliyor ve onunla daha fazla zaman geçirmek için, bir an önce yanına dönebiliyorsunuz. pet11 sadece bir satış sitesi değil, hayvanların ve hayvan sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor. Barınak ve STK destekleri, teknolojik işbirlikleri, özel etkinlikler, bağış kampanyaları ve sahiplendirme projeleriyle e-ticaret sektöründe öncü olarak hayvan dostu çalışmalara imza atıyor. Bu projelerden biri de, bilet satışından elde edilecek tüm gelirin, hayvan barınaklarına mama ve kulübe olarak bağışlanacağı Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark etkinliği.

Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark

Peki neler var bu etkinlikte? Her şeyden önce, can dostlarınızı yanınıza alarak tüm gün açık havada vakit geçirebileceğiniz bir etkinlik bu. Gün boyu sürecek müzik yayınının da olacağı festivalde Cem Adrian, Can Gox, Eskitilmiş Yaz ve Aybüke Albere sahnede olacak. Ayrıca projenin partnerlerinden olan köpek eğitmeni Berker Arslan ve ekibi BAC Team‘in köpek eğitimiyle ilgili atölye çalışmasına ya da hayvan sağlığı, beslenmesi, hayvanları koruma yasası ve yaşama hakkı gibi birçok farklı konu üzerine alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşi ve atölye çalışmalarına katılarak farklı alanlarda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark

Söylediğimiz gibi, Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark etkinliğinin en güzel yanı, bilet satışından elde edilecek tüm gelirin, hayvan barınaklarına mama ve kulübe olarak bağışlanacak olması. Ayrıca barınaklarla sağlanan işbirliği sayesinde, dileyen katılımcılar festivalde hayvan sahiplenme hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyor. n11.com‘un pet11 markasının hayvan barınaklarına ve hayvan dostlarımıza katkıları bununla da kalmıyor; Kadıköy Belediyesi Hayvan Bakımevi iş birliğiyle başlatılan “Barınaktan Köpek Sahiplenme” projesi, sahipsiz her köpeğin bir ailesi olsun çağrısı yapıyor. Barınaktaki, yuvasını arayan dostlarımız hakkında bilgi edinmek için proje sayfasını ziyaret edebiliyor, buradaki her biri birbirinden tatlı fotoğrafların üzerine tıklayarak onları yakından tanıyabiliyorsunuz. Sahiplenme kararını verdiğinizde ikinci adımdaki başvuru formunu dolduruyor ve form onaylandığında onunla tanışmak, onu yeni evine götürmek için barınağı ziyaret ediyorsunuz. Üstelik pet11‘in platform üzerinden köpek sahiplenenler için bir sürprizi var: 1 yıl boyunca mamalarını Kito’dan %30 indirimli alabiliyorlar! 

Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark

Biz, çocuklarımız kadar sevdiğimiz evcil hayvanlarımızla açık havada geçireceğimiz bu festival günü için oldukça heyecanlıyız. Atölye çalışmaları, söyleşiler ve konserler boyunca onlarla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız. 3 Ekim‘de Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark etkinliğinde bizimle ve hayvan dostlarımızla olmak isterseniz, etkinlik biletlerine Biletix’ten ulaşabileceğinizi hatırlatalım.