Her evin ihtiyacı, karakteri, alışkanlıkları farklı. Bir ihtiyaç var ki hiç değişmiyor: Temizlik! Henüz Jetgiller’deki gibi kendi kendini temizleyebilen bir evimiz veya hiç yorulmayan bir robotumuz da yok… Çalışıyoruz, bir araya geliyoruz, sofralar kuruyoruz, davetler veriyoruz ve hayatı evimizi kirletmekten korkmadan yaşamak istiyoruz. Bunun için de “güldük eğlendik, ya sonra?” diye düşünmemize engel olabilecek bir yardımcıya ihtiyacımız var. Evimizin yapısına anında uyum sağlayabilecek, gücü hiç bitmeyecek, bizim kadar enerjik ve dayanıklı bir yardımcı. Biz o yardımcıyı bulduk: Philips AquaTrio!

Philips AquaTrio

Kablosuz, hem ıslak hem kuru temizleyebilen AquaTrio’yu test etmek için üç farklı evde yaşanabilecek üç kirlenme senaryosunu yazdık ve itiraf etmek gerekirse AquaTrio’nun işini hiç de kolaylaştırmadık. Yeni yardımcımız bu zorlu senaryoların altından kalkabiliyor mu birlikte inceleyelim. 3,2,1 Motor!

Philips AquaTrio

Bebekli & Çocuklu Ev Senaryosu

Philips AquaTrio’nun işini iyice zorlaştırmak adına bir değil iki çocuklu bir ev kurgulayalım. Biri 8 aylık, diğeri 4 yaşında olsun. 8 aylık bebeğimiz yeni yeni gıda tadımlarına başlamış, elini pirinçli sütlaç kasesine daldırıp keyifle yiyor ve kalan kısmını da özgürce yere döküyor. Hemen ardından biraz da meyve püresi yemesin mi? Yesin tabii ki. Tam o anda enerjisinin doruklarında yaşayan 4 yaşındaki ilk göz ağrımız güçlü bir şut çekiyor ve gol! Yeni suladığımız toprak dolu porselen saksı… Ve bütün bunlar aynı gün içinde aynı anda olmasın mı? Olsun tabii ki. “Yapma etme aman dokunma” diyerek ne kendimizi ne onları yormamıza gerek yok. AquaTrio hepsini tek başına halledebilir. 3 Farklı fonksiyonuyla siler, süpürür ve vakumlar. Hem ileri hem geri süpürebilmesini sağlayan ve koltuğun altına kaçan pirinç tanelerini yakalayabilen Deep Reach özelliği sayesinde eğilerek tek tek toplamanıza gerek kalmaz. Başlığındaki LED ışıklar tüm kiri kolayca tespit eder. Önce katı malzemeleri alıp sonra ıslak zemini silmek de eskide kaldı. Bırakınız dağıtsınlar, oynasınlar, eğlensinler!

Philips AquaTrio

Bol Patili Ev Senaryosu

Bu defa bahçeli bir ev hayal edelim… Hafiften de yağmur yağdıralım bahçemize. Can dostumuz köpeğimiz tüm heyecanıyla bahçeye koşuyor. Bahçede gönlünce eğlendikten sonra tatlı patilerindeki çamurla eve hızlı bir giriş yapıyor… Bembeyaz halımızın üzerindeki pati izlerini takip edelim, fazla uzağa gitmiş olamaz. Kocaman gözleriyle bize bakarken sırf bahçede keyif aldı diye bizim yorulmamız gerekmiyor. Aniden bir ses duyuyoruz, kedimizin kum eşeleme sesi bu nerede duysak anlarız! Yine bütün kum, kabından taşıp yerlere saçılmış. Şimdi bir nefes alın ve sakince AquaTrio’nun tuşuna basın. Kendisi AquaSpin teknolojisi sayesinde tek seferde tozu, kiri, çamuru, tüyleri ve ıslaklığı temizler. Bahçeden eve taşınan hiçbir zerreyi de dert etmenize gerek kalmaz çünkü AquaTrio’muz bakterileri %99.9 oranında yok edebiliyor!

Philips AquaTrio

Üstelik işi bittiğinde Power Brush Fırçaları kendi kendini temizliyor. Kirli su ile temiz suyu ise asla birbirine karıştırmıyor. Böylece hem fırça hem su her daim tertemiz kalıyor. Beyaz halımız ise yine ona emanet. Bırakınız koşsunlar, eşelesinler ve hep size aynı heyecanla geri dönsünler!  

Philips AquaTrio

Misafiri Eksik Olmayan Ev Senaryosu

İşte bu ev bizim eve çok benziyor. Her an kapının çalıp dostların geldiği, pazar günleri barbekülerinin eksik olmadığı, fırından kokular yükselen ve bir sofranın kaldırılıp diğerinin kurulduğu o ev. Bu tür evlerin hep dolup taşmasının en önemli sebebi, ev sahibinin sürekli temizlik gerginliğinde olmaması ve misafirlerine bunu hissettirmemesi bizce. Bu ev tipi muhtemelen en zorlusu aynı zamanda, çünkü patili dost, çocuklu arkadaş, yatılı misafir kombinasyonu aynı güne denk gelebilir çoğu zaman. Genelde sonraki günlerde derin temizlik gerekir. Bunun için de uzun şarj ömrü olan güçlü bir süpürge olmazsa olmaz. Olsun! Bize kalabalık ve neşeli anılar kalırken, AquaTrio’muzun yedek bataryası derin temizlik günleri için var. Philips AquaTrio, 45 dakika boyunca kesintisiz temizlik yapabiliyor. Yedek bataryası ile de bu süreyi ikiye katlayabiliyor. Çağırınız gelsinler, sofralar kurulsun, toplansın ve tekrar kurulsun!

Tek başına üç süpürgeye bedel Philips AquaTrio, üç senaryonun da üstesinden geldi. Kendisini tebrik ediyor ve en iyi yardımcı oyuncu ödülünü teslim ediyoruz. Siz de bu performansı kendi ev senaryonuzda oynarken izlemek isterseniz, Philips AquaTrio Kablosuz Islak-Kuru Elektrikli Süpürge 9000 Serisi ile hemen tanışın.