Tam şu an seyahat için bavulunu hazırlayanlar, bir telefon ile son anda evden çıkıp şehrin hızına dahil olanlar, ofise gitmeden önce mutlaka spora uğrayanlar… Hepimiz burada mıyız? Seyahat hayallerimizi, anlık kararlarımızı ve hedeflerimizi bir çantaya sığdırabilmekten hepimizin keyif aldığı doğru. Fakat o bütün isteklerimizi gerçekleştirmek için çantamızı veya dolabımızı açtığımızda kıyafetlerimizin bizi hazır bir şekilde bizi beklemesini dilemez miydik? O zaman en az bizim kadar her an evden çıkmaya hazır olan ya da çoktan bir seyahat için yola çıkmış olanları en büyük kurtarıcımız ile tanıştıralım: Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi. Çünkü hayat dolabımızın veya valizimizin önünde kırışık olmayan bir kıyafeti arayamayacağımız kadar hızlı. Bizim ise bu hıza tek bir çözümümüz var: “Buharla ve Giy”.

Yeni şehirlerdeki restoran keşiflerimiz, arkadaşlarımız ile buluştuğumuz sergiler, spor ile başladığımız bir sabahın ardından koşarak yetişmeye çalıştığımız toplantılar… Bu senaryolar size de tanıdık geldi mi? O zaman dürüst olalım. Çünkü etrafınızda hem sürekli hareket halinde olup hem de sizde “Nasıl her zaman bu kadar özenli olmayı başarabiliyor?” hissini uyandıranların aslında çantalarında taşıdıkları bir sır var: Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi. Ayrıca bize soracak olursanız kendisi cüzdanlarımızdan ve kulaklıklarımızdan sonra “Asla onsuz evden çıkamamam.” dediğimiz bir hayat kurtarıcı ürün olmaya aday!

Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi

Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi’nin bizim için en önemli özelliği hafifliği sayesinde kolayca taşıyabilmemiz. Böylece bir günlüğüne dahi çıkabileceğimiz seyahatlerimizde kendisini valizimize koyabiliyor, spor çantalarımıza sığdırabiliyor veya evimizde hiç yer kaplamadan tutabiliyoruz. Ayrıca dik ve yatay kullanılabilirlik özelliği ve katlanabilir SyleMat sayesinde nerede ve hangi koşulda olursak olalım kıyafetlerimizin kırışıklığını kolayca açabiliyoruz. “Kolayca” diyoruz çünkü iki buhar ayarına sahip olan Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi, yalnızca otuz saniye içerisinde kullanıma hazır bir şekilde ısınıyor! Hem de hareketli başlığı pile, düğme, yaka gibi giysilerimizin ulaşılması güç bölgelerini rahatlıkla buharlayabilmemize olanak sağlıyor. Bu pratik ve kolay kullanım ise bize hızlıca evden çıkabilmemiz, seyahatlerimizde kıyafetlerimizin kırışıklık problemini düşünmememiz için bir özgürlük tanıyor.

Hızlı ve pratik kullanımına ilave olarak Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi, aradığımız hijyen ihtiyacına da cevap veriyor. Buhar ile bakterileri %99,99 oranında yok eden Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi; kıyafetlerimizin hatta çocuklarımızın oyuncaklarının ve evdeki perdelerimizin her zaman güzel kokmasına yardımcı oluyor. Ayrıca iki farklı su haznesine sahip olan Philips Buharlı Düzleştirici 7000 Serisi, çok daha fazla parçayı buharlayabilmemizi sağlıyor.

O zaman arkadaşınızdan gelen telefonu korkusuzca açın ve valizlerinize o keten kıyafetlerinizi yerleştirin. Çünkü hayatın hızına dahil olabilmek “Buharla ve Giy.” demek kadar kolay. Detaylı bilgi almak için tıklayın.