Her hafta birbirinden ilgi çekici, merak uyandırıcı ve seyahat etme isteğinizi arttırıcı destinasyonlarla ilgili yazılar paylaşıyor, önerilerimizle gezilerinizi güzelleştirmeye, doldurmaya çalışıyoruz. Peki 72 ülkede bu önerileri ücretsiz bir şekilde internete girerek okuyabileceğinizi, hatta üzerine bir de ücretsiz mesajlaşabiliceğinizi ve arama yapabileceğinizi söylesek?

Türk Telekom’un Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyası’yla, hemen üye olarak yurt dışında ücretsiz 200 dakika, 2 GB ve 200 SMS’in keyfini yaşayabilirsiniz!

Kampanya tam 72 ülkede geçerli. Bunlar: Almanya;  Amerika Birleşik Devletleri;  Arnavutluk;  Avustralya; Avusturya; Bahreyn; Belçika; BeyazRusya; BosnaHersek; Brezilya; Bulgaristan;  Çek Cumhuriyeti;  Çin; Danimarka; Endonezya; Ermenistan; Estonya; Filistin; Finlandiya; Fransa; Guatemala; Gürcistan; Hırvatistan; Hollanda; HongKong; Irak; İngiltere; İran; İrlanda; İspanya; İsrail; İsveç; İsviçre; İtalya; İzlanda; Japonya; Jersey; Kanada; Karadağ; Katar; KKTC; Kuveyt; Letonya; Litvanya; Lüksemburg; Macaristan; Makao; Makedonya; Malezya; Malta; Moldova; Myanmar; Norveç; Pakistan; PapuaYeniGine; Polonya; Portekiz; Romanya; Rusya; SanMarino; Sırbistan; Singapur; Slovakya; Slovenya; SuudiArabistan; Tayland; Ukrayna; YeniZelanda; Yunanistan; Kosova; Tayvan; Nepal

İşte kampanyanın detayları…

Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyası Paket Detayları

Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyası ile yurt dışında iken yurtiçinde gibi rahat rahat konuşabilir, mesajlaşabilir ve internet kullanımı yapabilirsiniz. Cepten ücretsiz olarak 200DK, 2GB ve 200SMS kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
Kampanyaya bir kez üye olmanız yeterli, iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde paketin geçerli olduğu ülkelerdeki ilk kullanımınızda 200DK, 2GB ve 200SMS internet mobil hattınıza ücretsiz olarak tanımlanır.

_Türk Telekom Prime mobil müşterileri kampanyaya PRIME YURTDISI yazıp 3910’a göndererek ücretsiz kayıt olabilir.
_Kampanyaya kayıt olunduğunda hat, yurt dışında kullanıma kapalı ise otomatik olarak açılacaktır.
_Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyasından Türk Telekom Prime mobil tarifelerindeki müşteriler faydalanabilecektir.
_Yararlanabilecek Türk Telekom Prime mobil tarifeleri: Prime’la 10GB, Prime’la 15GB, Prime’la 20GB’dir.
_Kampanya kapsamında tanımlanan 2GB internet kotasının %80’lik ve %100’lük kısmı kullanıldığında kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Konuşma ve SMS kotaları için bilgilendirme gönderilememektedir.
_Kampanya kapsamında tanımlanan kotaların bitimi sonrasındaki kullanımlarda Prime Yurtdışı Tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
_Kampanya kapsamında tanımlanan kotaların kullanım süresi bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.
_200DK konuşma hakkı, yurtdışında arama ve aranma için kullanılabilir.
_Kampanya kapsamında sunulan faydalar fatura kesim tarihine kadar geçerli olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir, sonraki aya devretmez.
_Kampanyadan kullanım süresince sadece 1 kez yararlanılabilir.
_Prime’la Yurtdışı Özgürlük kampanyası, diğer yurtdışı paketleri ile birlikte kullanılabilir. Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyası ile birlikte bulunulan ülkede geçerli farklı bir paketin aynı anda hattınıza tanımlı olması halinde kullanımlar öncelikle Prime’la Yurtdışı _Özgürlük kampanyası kapsamında yapılacaktır. (Haftalık yurtdışı internet paketleri var ise öncelikle haftalık paketler kullanılacaktır.)
_Kampanya kapsamındaki internet kullanımın ücretlendirme periyodu 10KB, konuşma için ücretlendirme periyodu 60sn’dir
_Kampanyaya bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurtdışı seyahatinizde paketin geçerli olduğu ülkelerde ilk kullanımınızla devreye girer.
_3910’a gönderilen SMS’ler yurt içinde ücretsizdir; yurt dışında Dünya Varmış Tarifesiyle ücretlendirilir.
_Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyasına ve Prime 2GB Yurtdışı Paketine aynı anda kayıt olunamaz.
_Paket uydu, maritime ve cruise operatörlerinde geçerli değildir.