Hayattaki en değerli varlığımız olan vücudumuza özen gösterdiğimiz bir yılı geride bıraktık. Sağlığımız her şeyimiz; onu korumaya ve özen göstermeye de devam ediyoruz. Kendimize iyi bakmak için dengeli beslenmenin yanı sıra, bağışıklık sistemimizi besin takviyeleriyle daha da kuvvetlendirmemiz gerekiyor. Bu noktada sizi İsviçreli bilim insanları tarafından geliştirilen Fenne Laboratories’in akıllı mineral ailesinden Proteo Vita ile tanıştırmak istiyoruz.

“Daha sağlıklı bir yaşam için akıllı mineraller” mottosuyla, 2009’da İsviçreli bilim insanları tarafından kurulan Fenne Laboratories, sağlığın doğadaki elementlerden geldiğine inanıyor ve çalışmalarını da bu doğrultuda sürdürüyor. Çalışmalarında yenilikçi yaklaşımlarıyla, vücudumuzun günlük olarak ihtiyaç duyduğu doğal mineralleri bize sunarak, yaşam kalitemize ve sağlığımıza inanılmaz katkılar sağlıyorlar.

Proteo Vita ile Tanışın!

Bedenimizin sağlam olması bizim için çok önemli. Bağışıklık sistemini desteklemesinin yanı sıra normal fonksiyonlarına katkıda bulunan Proteo Vita ile takviye edici gıda arayışınıza yepyeni bir çözüm bulabilirsiniz. Proteo Vita, bağışıklı sistemini destekleyerek, normal fonksiyonlarına katkıda bulunuyor. Ayrıca bedenin sağlıklı denge (homeostazis) halinde kalmasını, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi efektif şekilde karşılamasını, bağışıklık sisteminin ise virüs, bakteri ve. çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesini sağlıyor.

Proteo Vita‘nın dünyanın tek sıvılaştırılmış mineral takviyesi olduğunu da eklemekte fayda var.

Peki Akıllı Mineraller’in Faydaları Neler?

Vücudumuzun ihtiyacına yönelik geliştirilen doğal mineraller, yüksek teknoloji ve yapay zeka teknikleriyle üretiliyor. Sağlığımıza en yararlı biçime getirilmesi de akıllı mineral teknolojisi olarak nitelendiriliyor. Ne eksik ne de fazla. Akıllı mineraller tam da vücudumuzun ihtiyacına yetecek kadar görev alıyor…

Hayat o kadar değerli ki, gerek kendi gerekse sevdiklerimizin sağlığı hiç eksilmesin. Sağlığımızın olmazsa olmazı bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için belki bugünden itibaren eyleme geçmenin tam sırasıdır! Sağlıkla kalın, sağlıklı beslenirken bağışıklığınızı desteklemeyi de unutmayın.

Detaylı bilgi için: fennelab.com