Hayatımızda ki en büyük önceliğimizin sağlık olduğunu bize hatırlatan bir yılı geride bıraktık. Sağlığımız her şeyimiz; onu korumaya ve özen göstermeye de devam ediyoruz. Kendimize iyi bakmak için dengeli beslenmenin yanı sıra, bağışıklık sistemimizi besin takviyeleriyle daha da kuvvetlendirmemiz gerektiğinin de farkına vardık. Bu noktada sizi İsviçre’de geliştirilen Fenne Laboratories’ın akıllı mineral ailesinden Proteo Vita ile tanıştırmak istiyoruz.

Proteo Vita | Fenne Laboratories

“Daha sağlıklı bir yaşam için akıllı mineraller” mottosuyla, 2009’da kurulan Fenne Laboratories, sağlığın doğadaki elementlerden geldiğine inanıyor ve çalışmalarını da bu doğrultuda sürdürüyor. Yenilikçi yaklaşımıyla, vücudumuzun günlük olarak ihtiyaç duyduğu doğal mineralleri üstün faydalı forma getirerek, yaşam kalitemize ve sağlığımıza önemli katkılar sağlıyor.

Proteo Vita | Fenne Laboratories

Proteo Vita ile Tanışın!

Bağışıklık sistemini desteklemesinin yanı sıra vücudunuzun normal fonksiyonlarına katkıda bulunan Proteo Vita ile takviye edici gıda arayışınıza yepyeni bir çözüm bulabilirsiniz.

Proteo Vita, bağışıklık sistemi için özel olarak geliştirilen içeriğiyle, bedenin sağlıklı denge halinde kalmasını ve gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi efektif şekilde karşılamasını, bağışıklık sisteminin ise virüs, bakteri ve çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesini sağlıyor.

Fenne Proteo Vita’nın akıllı mineral teknolojisiyle üretilen dünyanın ilk ve tek akıllı iyonize mikro mineral kompleksi olduğunu da eklemekte fayda var.

Proteo Vita | Fenne Laboratories

Neden Akıllı Mineraller?

Vücudumuzun farklı ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen akıllı mineraller saf, doğal ve etkin mineral moleküllerini elde etmek için matematiksel modelleme tekniklerinin yüksek teknoloji ile kullanıldığı üretim teknikleriyle elde ediliyor.

Vücudumuz için en etkin ve biyouyumluluk açısından en efektif forma getirilmiş mineraller, akıllı mineral olarak nitelendiriliyor. İyonize formuyla hücrede yüksek emilim sağlayarak minimum etkin doz felsefesiyle çalışıyor. Ne eksik ne de fazla. Akıllı mineraller tam da vücudumuzun ihtiyacına yönelik görev yapıyor.

Hayat o kadar değerli ki, gerek kendi gerekse sevdiklerimizin sağlığı hiç eksilmesin. Sağlığımızın olmazsa olmazı bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için belki bugünden itibaren eyleme geçmenin tam zamanıdır! Sağlıkla kalın, sağlıklı beslenirken bağışıklığınızı desteklemeyi de unutmayın.

Detaylı bilgi için: fennelab.com