Toplantıya giderken, hem spor hem de şık bir kıyafetin altına; arkadaşlarla toplanıp gidilen eğlenceli bir konser programına veya spontane bir şekilde organize edilen bir kahve buluşmasına… Artık sneaker hepimizin günlük yaşamının olmazsa olmaz bir parçası. Bu satırları okurken başınızın istemsizce yukarı aşağı sallandığını fark ettiyseniz, siz de bir sneaker tutkunusunuz. O zaman sizi çok mutlu edecek bir haberimiz var: PUMA, çok sevdiğimiz RS ailesini, RS-X³ serisi ile genişletiyor!

RS-X³
RS-X³

Evet, hepimiz 90’lı yılların tarzından etkilenilerek tasarlanan ve sokak stilinin özgür ruhunu temsil eden, kaba görünümlü chunky sneaker’ları çok sevdik. Ancak yavaş yavaş vedalaşma vakti, bu yıl onların son yılı olacak. Yerleri hangi parçalarla mı dolacak? Tüm kıyafetler ile rahatça kombinlenebilen ve renk çeşitleriyle kendinizi en iyi şekilde yansıtmanıza olanak veren RS ailesinden, RS- X³ Puzzle ve RS- X³ Super modelleri büyük bir hızla sahneye giriyor.

 RS-X³
RS-X³

RS ailesi deyince, hepimizin aklına serinin ilhamını aldığı 80’li yılların rengarenk oyuncakları geliyor. Ailenin yeni modelleri ve renkleriyle o yılların atari salonlarındaki cıvıl cıvıl renkler attığımız adımlara taşınacak.

RS-X³
RS-X³

Sınırları zorlayan tasarımlarıyla yeni koleksiyonlarını her zaman heyecanla beklediğimiz PUMA, RS koleksiyonunu bir üst seviyeye taşıdığı RS-X³ serisinde, şıklık ve konforu bir araya getiriyor. Aynı zamanda her zamankinden daha gösterişli, baştan yaratılmış ve geliştirilmiş RS ailesiyle renkli ve çarpıcı bir stil elde etmek artık çok daha kolay olacak.

RS ailesinin yeni modellerini tüm PUMA mağazalarında ve puma.com.tr‘de bulabilirsiniz! Biz çok heyecanlıyız. Siz de en az bizim kadar heyecanlısınız bunu hissediyoruz!

Daha fazla bilgi için tıklayın.