Toplantıya giderken, spor şık bir kıyafetin altına; arkadaşlarla toplanıp gidilen eğlenceli bir konser programına veya spontane bir şekilde organize edilen bir kahve buluşmasınaArtık sneaker hepimizin günlük yaşamının olmazsa olmaz bir parçası. Bu satırları okurken başınızın istemsizce yukarı aşağı sallandığını fark ettiyseniz, siz de bir sneaker tutkunusunuz ve bu haber sizi de çok mutlu edecek demektir: PUMA, çok sevdiğimiz RS-X ailesini, RS-X³ serisi ile genişletiyor!

PUMA’nın RS-X ailesi deyince, hepimizin aklına serinin ilhamını aldığı 80’li yılların rengarenk oyuncakları geliyor. O yılların atari salonlarındaki cıvıl cıvıl renkleri attığımız adımlara taşıyan seriden gelen güzel haberi vermek istiyoruz sizlere bugün: RS-X³ serisi geliyor!

Sınırları zorlayan tasarımlarıyla yeni koleksiyonlarını her zaman heyecanla beklediğimiz PUMA, RS koleksiyonunu bir üst seviyeye taşıdığı RS-X³ serisinde, şıklık ve konforun bir araya geldiği RS- X³ Puzzle ve RS- X³ Super modelleriyle öne çıkıyor.

Evet, hepimiz 90’lı yılların tarzından etkilenilerek tasarlanan ve sokak stilinin özgür ruhunu temsil eden, kaba görünümlü chunk sneaker’ları çok sevdik. Ancak yavaş yavaş vedalaşma vakti, bu yıl onların son yılı olacak. Yerleri hangi parçalarla mı dolacak? Tüm kıyafetler ile rahatça kombinlenebilen ve renk çeşitleriyle kendinizi en iyi şekilde yansıtmanıza olanak veren RS serisinden, RS- X³ Puzzle ve RS- X³ Super modelleri büyük bir hızla sahneye giriyor.

Güçlü materyallerden oluşan, detaylara dikkat çeken silüeti ve renk kombinasyonlarıyla öne çıkan RS- X³ Puzzle, beyaz-kırmızı-mavi ve beyaz-pembe kombinasyonlara sahip. Ağ dokulu üst bölümü ve topukta yer alan göz alıcı PUMA logosuyla öne çıkan modelin, çocuk koleksiyonu da bulunuyor.

Serinin bir diğer modeli RS- X³ Super ise, cesur renk paleti ve güçlü malzeme karışımlarıyla fark yaratıyor. Amerikalı rap sanatçısı Gunna’nın reklam yüzü olduğu sneaker, eski video oyunlarının canlı, renkli ve enerjik dokusundan ilham alınarak tasarlanıyor.

RS- X³ Puzzle modelini tüm PUMA mağazalarında ve puma.com.tr‘de bulabilirsiniz, RS- X³ Super modeli içinse 5 Şubat 2020 tarihini not edin. Biz çok heyecanlıyız!