Tüm dünyada seçtiği sıra dışı konser mekanları ile dikkat çeken Red Bull’un 7 Aralık’taki Red Bull Music Academy Radio Festival için seçtiği mekan İstanbul Modern… Birçok sevilen grup, sanatçı ve DJ’i konuk edecek festivali kaçırmayın!

Red Bull Music Academy Radio Festival

Red Bull Music Academy Radio Festival, 7 Aralık’ta İstanbul’un en güzel manzarasına sahip müzelerinden İstanbul Modern’in bahçesine kurulacak sahnede gerçekleşecek. Festivalin ikinci sahnesi ise İstanbul Modern’in restoranına kurulacak. Festival, 15 yıldır dünyanın ünlü metropollerinde her yıl iki hafta süreyle düzenlenen saygın müzik etkinliği Red Bull Music Academy’nin müzikal profilini ve çizgisini yansıtmak için hayata geçirlen Red Bull Music Academy Radio tarafından düzenleniyor.

Festivalin konukları Wild Beasts, The Field, Twin Shadow, T.E.E.D ve Motor City Drum Ensemble, Kaan Düzarat ve Ahu, Farfara ve Branko ve Pilooski DJ setleri olacak. Festival kapsamında İngiliz indie rock grubu Wild Beasts ile bir söyleşi ve film gösterimleri de yer alıyor.

İstanbul Modern’i bu denli hareketli ve yüksek sesli göreceğiniz bu benzersiz etkinliği kaçırmayın. Başka bir deyişle, radyonun sesini açın, parti başlıyor!

Detaylar için Red Bull Music Academy Radio Festival‘in web-sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bizden söylemesi: RBMA Radio Application’ı indirenlere %30 indirim veriliyor!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN