Hafta sonu biraz muzurluk yapmaya, rengarenk giyinmeye, renkli takılar takmaya hatta evinizin duvarlarını renklendirmeye ne dersiniz? Bu karlı havalarda eğer kayak planlarımız yoksa ve soğuktan çok uzaklara gidemiyorsak, gelin kendimiz bir şeyler yapıp, eğlenelim! Bu konuda size tavsiyelerimiz var, umarız beğenirsiniz!

iPhone’lar, Hipstamatic, İnstagram… Bunların hepsi fotoğraf aşkımızı daha çok kabarttı. Yediğimiz yemeği, aynadan kendimizi, kıyafetlerimizi, takılarımızı sürekli çeker olduk. Ama şu bir gerçek ki; hiçbir elektronik alet, fotoğraf çekmek için güzel bir fotoğraf makinesinin yerini tutamaz. Hele o fotoğraf makinesi Lomography’se ve pembeyse! Bu hafta sonu kendinizi ödüllendirin, pespembe bir Lomo alın! Etrafınızı, sevdiklerinizi, kendinizi, gezdiğiniz sokakları, sokaktaki fashionable insanları çekin. Lomo ile çok daha keyif alacağınıza eminiz!

İş hayatımızda sürekli olarak kullandığımız USB’leri bizim için çok daha eğlenceli hale getiren markalar var. Bunlardan biri de Mukaremu! Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, sağdaki USB tam size göre! Yok, canım hamburger çekti diyorsanız o zaman sizi buradan alıyoruz!

Bu bıyıklar çok moda! Ne de olsa Türk’üz değil mi… Kanımızda var bıyığı sevmek! İstanbul Beyefendisi bıyığı, modayı kasıp kavuruyor. Dilara Edipbalkır’ın bu kolyesi etrafınızdakilerin yüzünü güldürecek! Bu kolyeye buradan ulaşabilirsiniz.

Pop-art’ı kim sevmez ki? Andy Warhol’un öncülerinden sayıldığı Pop-art akımından birkaç ürün her eve lazım. Neden mi? Pop-art, felsefesiyle, renkleriyle, sempatikliğiyle eve, ofise enerji katıyor çünkü… CM Creation’ın posterleri, bizi duvarımızdaki sıkıcı tabloları kaldırıp yerine kıpkırmızı posterler asmamız için teşvik ediyor. Çok da iyi yapıyor!

Belki duvarınızda o kadar yeriniz yok veya öyle bir buluş arıyorsunuz ki bir ürün hem duvarınızı neşelendirsin hem de üzerine not alabilin. Decorange’in üstüne tebeşirle not alabileceğiniz bu ürünleri çok orijinal. Bu sticker’ları bu linkten çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Bizden söylemesi!

Yeni sene geldiğine göre kendimize kırtasiye bütçesi ayırma vakti geldi de geçiyor. Yepyeni bir 2013 ajandası, renkli kalemler, yeni başlangıçlar için içi tertemiz defterler, “bu sene mektup yazacağım” fikri ile şirin karpostallar alabiliriz artık. Happily Ever Paper’in defterlerinin fiyatları hem çok uygun, hem de çok ama çok sempatikler! Marka, belirli ülkelerin tipik özelliklerini bulup, onlara espiri katıp defterlerinin üzerine basmış. China için COPYPASTECOPYPASTE, İtalya için MAMMAFIA demiş. Diğer ülkeler için neler mi bulmuş? Buradan bulabilirsiniz. Happily Ever Paper’i yaratıcılıklarından dolayı tebrik ediyoruz!

2012′de sevdiklerinize söylemek istediğiniz ama bir şekilde söyleyemediğiniz birçok söz olabilir. Siz söyleyemiyorsanız, Momiji’ler sizin için söylesin. Sen sevdiğiniz Momiji’yi alın, içine not yazın ve Momiji’nin altından yerleştirin. Kendinizi ifade etmek için çok şirin bir yol… Onlarca Momiji var, sizin favoriniz hangisi?

Hepimiz çalışıyor, tüm gün boyunca yoruluyoruz. Eve gelince yemek yapacak; hatta en başından yemek yapmayı öğrenecek vaktimiz yok. Lagoon‘un bize özel bu kutusu hayat kurtarıcı nitelikte! İçinden her gün için ayrı bir yemek tarifi çıkan bu kutu sayesinde mutfakta başarılı bir aşçı olacaksınız! Soğuktan evde keyif yapmayı tercih ettiğimiz günlerde böyle tarifler doğru bir alternatif olabilir. Ne dersiniz?

Herkese keyifli hafta sonları diliyoruz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?