Bilim kurgu filmlerindeki sevgili robotlar; bugüne kadar sizleri hep dünyamızı ele geçirme senaryoları içinde gördük. Belki de size zaman zaman haksızlık ettik… Bugün geldiğimiz noktada evlerimizin temizlik işlerini ele geçirmenizi istiyoruz. Hatta öyle bir ele geçirin ki, mümkünse biz elimizi bile sürmeyelim, bir de işiniz bitince kendi kendinizi de temizleyin olur mu? Ayda bir halinizi hatırınızı soralım, eşimiz dostumuz geldiğinde sizi onlarla tanıştıralım, barış içinde mutlu mesut yaşayalım ne dersiniz?

Sevgiler,

Biz temizlik işlerinden yorulan dünyalılar.

Biz robotlara bu mektubu yazarken Philips, yukarıda saydığımız tüm ama tüm isteklere cevap niteliğinde bir robot geliştirdi. Siz de bizim gibi evinizin temizliği, işini çok iyi bilen bir robot tarafından ele geçilirsin istiyorsanız tanıştıralım: Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge!

Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge

Robot Süpürge Evrim Geçirdi

Robot süpürgelerin hayatımıza girdiği ilk zamanları hatırlar mısınız? Çoğumuz heyecanla bir tane edindi, bazılarımız mesafeli davrandı ama hepimiz “vay be sonunda bu da yapıldı” dedik. Evimizin içinde vızır vızır dolaşan bir robot olması bize yaşadığımız dönemi bir hayli teknolojik hissettirdi fakat itiraf edelim, ilk versiyonlardan hayal ettiğimiz performansı tam olarak alamadık. Peki şimdi ne değişti? Her şey! Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge, robot süpürgelerin evrimini tamamlamış hali olarak geldi. “Bir de şunu yapabilse” dediğimiz ve hatta “yok canım onu da yapamaz” diye düşündüğümüz özelliklerin hepsi yeni robotumuzda mevcut. Gelin birlikte tek tek inceleyelim.

Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge

Tek Seferde Hem Islak Hem Kuru Temizliyor

Tüm süpürgeler süpürür sonuçta değil mi? Ama hepsi silemez… Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge silebiliyor. Her gün evimizi bir kere süpürebiliriz ama silmek resmen ciddi enerji isteyen bambaşka bir etkinlik. Bu yüzden silme işini hep derin temizlik günlerine saklarız. Philips’in yeni robotunu evin bir köşesinde tutmak, her gün derin temizlik yapılmış bir evde yaşamak gibi. Sert zeminde gün içinde biriken ve tek başına süpürmekle yok olmayan ince tozları hem süpürüyor, hem de ıslak bir şekilde siliyor. Siz evde olsanız da olmasanız da.

Patili Ev ve Halı İkilemi

Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge tüyleri, minicik kırıntıları, halıların ve kilimlerin derinliklerinde biriken tozu ve kiri ultra emiş gücü sayesinde hem tespit ediyor hem de derinlemesine temizliyor. Yıkanabilen paspas bezi, bu derin temizliği yapabilmek için ultra ince liflerden üretilmiş. Titreşimli paspas teknolojisi sayesinde ise süpürmenin ötesinde, uzun zamandır temizlenemeyen girintili zeminleri, parke aralarında biriken kirleri ve tozu uyandırarak üst düzey bir temizlik sağlıyor. Robotumuzun 240 ml’lik su haznesi var! Bu özelliği de haznenin yeniden doldurulmaya ihtiyaç duymadan 150 metrekareyi temizleyebilmesini garanti ediyor.

Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge

Evi Tanıyan Bir Robot

Robotumuz 360 lazer navigasyon teknolojisi ile evi hızlıca ve detaylı bir şekilde tanıyor. Haritasını oluşturuyor. Lazer teknolojisi ile duvarları ve mobilyaları tespit ediyor, dip köşeleri temizlerken bile yolunu rahatça bulabiliyor. Bize sadece hangi odadan başlayacağını ve sırayla nerelere gitmesini istediğimizi seçmek kalıyor. Ayrıca her oda için ayrı bir temizleme modu da seçebiliyoruz. En çok hoşumuza giden kısmı da söyleyelim… Robot evi temizleyecek diye önce evi toplayanların gözlerini dolduran özelliği, bu robot terlik veya oyuncak gibi küçük nesneleri bile fark ederek onların etrafında temizlik yapmaya devam edebiliyor. Kısaca engel tanımıyor ve hiçbir takılma sorunu yaşamıyor.

Tek Şarjla 3 Saat

Biz evde bile yokken veya evde keyif kahvemizi içiyorken zeminlerimize, halılarımıza özel olarak ayrılan 180 dakika! Diyelim şarjı azaldı, şık istasyonuna otomatik olarak dönüp biraz dinleniyor ve temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. Şık demişken, iki farklı tasarımıyla bizce yeni robotunuzun istasyonunu salonda tutmak isteyeceksiniz.

Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge

Kendini Temizleyebilen Bir Robot

30 gün boyunca istasyona elinizi sürmenize, kontrol etmenize bile gerek yok. Philips Dual Wave™ teknolojisi sayesinde robotumuz kendini 30 saniyeden kısa bir sürede otomatik boşaltma istasyonuna boşaltıyor. Aynı anda hem emen hem iten özel hava akışıyla, uzun tüyler dahil geride hiçbir kir bırakmıyor. İstasyon da üzerine düşeni yapıyor ve 30 güne kadar toz, tüy ve diğer kirleri 3.0 litrelik tek kullanımlık, anti alerjik torbasında muhafaza ediyor. 30 gün sonra ise, torbayı toz bulutuna maruz kalmadan hijyenik bir şekilde atabiliyoruz. Bu özelliğiyle astım ve alerji problemi yaşayanlar için de kullanıma son derece uygun.

Bizce bu robot “robot süpürgeler son teknolojisine ulaşsın da o zaman alalım” cümlesindeki robot. Siliyor, süpürüyor, kendini temizliyor. Şarkı söyleyen veya piyano çalabilenlerini beklemiyorsak aradığımız budur. Akıllı ve zahmetsiz yardımcınız Philips 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge ile daha yakından tanışmak için buraya tıklayabilirsiniz!