Rock’n roll bir hatfasonuna hazır olun.

11 Aralık Cuma

hafta sonu - demir demirkan

Demir Demirkan @ Dorock Stage

Demir Demirkan, hız kesmeden konserlerine devam ediyor. Haftaya sıkı bir nokta koymak isteyenler için bu gecenin hedefi Dorock Stage olacak. Demir Demirkan ve grubu size müzik dolu bir gece vaad ediyor.

hafta sonu - korhan futaci

Korhan Futacı – Kara Orkestra @ Babylon Bomonti

Korhan Futacı ve Kara Orkestra, haftayı Babylon Bomonti’de sonlandırıyor. Ortaya koydukları farklı sound’larıyla Türk müziği içerisinde kendilerine ayrı bir yer edinen Korhan Futacı ve Kara Orkestra’yı izlemeyi ihmal etmeyin.

12 Aralık Cumartesi

hafta sonu - mavisakal

MAVİSAKAL @ garajistanbul

“Naklen” EP’sini yayınladıktan sonra yollara düşen MAVİSAKAL, Cumartesi gecesi garajistanbul’da dinleyicileriyle bir araya gelecek. Türk rock müziğinin efsane gruplarından biri olan MAVİSAKAL’ı canlı canlı izlemek için bu fırsatı kaçırmayın.

hafta sonu - salon

Gaye Su Akyol & Bubituzak @Salon İKSV

Türk alternatif müziğin iki temsilcisi Gaye Su Akyol ve Bubituzak, Cumartesi gecesi Salon İKSV sahnesinde olacak. Alaturka yorumuyla dikkatleri üzerine çeken Gaye Su Akyol ve “Uzay Yolları Taşlı” diyen Bubituzak, müziği ve eğlencesi bol bir gece için sahnede sizleri bekliyor.

13 Aralık Pazar

hafta sonu - telvin

Erkan Oğur & Telvin @ Dorock Stage

Erkan Oğur ve grubu Telvin, Pazar gecesi Dorock Stage’de olacak. Türk müziğinin en önemli müzisyenlerinden Erkan Oğur ve grup arkadaşları, etnik cazın en güzel örneklerini size sunacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?