Nisan demek, ilkbahar demek…. Yazın, güneşli günlerin müjdesi ayın hafta sonu etkinlikleri de birbirinden renkli geçiyor.

11 Nisan Cuma

hafta sonu - rufus wainwright

Avea Escape To Music: Rufus Wainwright @ Küçükçiftlik Park

Folk ve Barok pop’un prensi olarak adlandırılan Rufus Wainwright, bu gece Avea Escape To Music kapsamında Küçükçiftlik Park sahnesinde olacak. 2012’de yayınlandığı son albümü “Out of  the Game” ve önceki albümlerinin hit şarkılarını seslendirecek olan Rufus Wainwright öncesinde Lucy Wainwright gecenin açılışını yapacak.

hafta sonu - ilhan ersahin

Birlikte Hayata sunar: İlhan Erşahin’s Wonderland feat. Hüsnü Şenlendirici @Babylon

Yetenek kumkuması İlhan Erşahin’in Wonderland projesinin yeni albümü “The Other Side” en nihayetinde yayınlandı. İlhan Erşahin ve Hüsnü Şenlendirici’nin birlikte sahnede olacağı gecede yeni albümünün taptaze şarkıları birbiri ardına performe edilecek. Bu iki ustanın aralardaki doğaçlamaları da gecenin tuzu biberi olacak.

12 Nisan Cumartesi

hafta sonu - ellen allien

Tonight Presents: Ellen Allien @ Babylon

Berlin elektronik müzik sahnesinin öncü isimlerinden Ellen Allien, Cumartesi gecesi Babylon sahnesini en yaygın tabirle sallayacak. Elektronik müzik dünyasının kült plak şirketlerinden Bpitch Control’ün kurucusu Ellen Allien, elektronik müzikseverlere yılın unutulmayacak gecelerinden birini yaşatacak.

hafta sonu - murder king

Murder King @ garajistanbul

Murder King, uzun zamandır beklenen ilk albümlerini geçtiğimiz aylarda yayınladı ve Cumartesi gecesi de albümün lansman konseri için garajistanbul sahnesinde olacak. Birbirinden yetenekli müzisyenlerin bir araya geldiği Murder King, “Gürültü Kirliliği” albümünün şarkılarını ilk kez dinleyicileriyle birlikte seslendirecek.

13 Nisan Pazar

hafta sonu - gripin

Gripin @ Bostancı Gösteri Merkezi

Gripin, Amerika turnesinin ardından özledikleri İstanbul seyircisiyle Bostancı Gösteri Merkezi’nde bir araya geliyor. Son olarak yalnızlığın çaresinin bulunduğunu söyleyen Gripin, geçmiş ve yeni tüm hitlerini Pazar günü bir kez daha söyleyecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?