Maç öncesi eve doluşan arkadaşlar, yavaş yavaş salondaki orta sehpayı doldurmaya başlayan atıştırmalıklar ve small-talk’lar eşliğinde bir bekleyiş. Başından sonuna maç keyfini arttıran detaylar aslında bu kadar basit. Elbette bunlara eklenen çok önemli bir unsur daha var: Tutkulu izleyiciler için hiçbir detayı kaçırmamaya yardımcı olan bir TV.

Samsung

Sporu izleyen rolündeyken dahi bu denli keyifli kılan şüphesiz yarattığı iç içe geçen rekabet ve dostluk hisleri. TV’leri bir anda sosyalleşme aracına dönüştüren maçlarsa, bir türlü zaman ayıramadığınız arkadaş grubunu bir araya getirmek, sosyal yaşamı yeniden canlandırmak için ideal bir etkinlik seçimi. Elbette doğru ambiyans ve artan bir seyir keyfiyle.

Samsung

Samsung da Büyük TV Günleri‘nde sporun ruhunu anlayan bir yaklaşımdan yola çıkıyor ve seyir keyfini katlayacak, üstün teknolojili TV’lere avantajlı fiyatlarla sahip olmamıza aracılık ediyor. Kalabalık maç akşamlarına dair anılarınızı gözünüzün önüne getirin. Ekranı en iyi gören yeri kapmak üzere ufak mücadeleler yaşandığı dikkatinizi çekti mi? İşte Büyük TV Günleri’nde karşımıza çıkan üstün teknolojili Samsung TV’lerden Neo QLED 8K, Normal Quantum Matriks Teknolojisi’ne kıyasla 1,5 kat daha fazla aydınlatma alanına sahip ve böylece detaylara önem veren herkesin seyir keyfini arttırarak salondaki köşe kapmacalara son veriyor. Buna ek olarak; en karanlık siyahlarda ve en saf beyazlardaki ayrıntılara tanıklık edebilmenizi sağlıyor.

Samsung

Elbette görsel ayrıntıları yakalama yeteneğinin altındaki tek sır bu değil. Neo QLED’in gelişmiş çoklu akıllı işlemcisi en iyi 8K izleme deneyimini yaratırken, görsel verileri analiz etmesi için tek bir nöral ağ yerine 16 nöral ağdan gelen verileri kullanan 8K Neo Quantum İşlemci, 8K içeriğinizdeki her görsel ayrıntıyı geliştiriyor. Böylece maçları adeta hakem gözüyle izliyormuş hissi yarattığından pozisyonlara dair tartışmalar azalmış oluyor 🙂

O halde 16 yıldır dünyada bir numara olan Samsung TV’ler ile hak ettiğiniz ses ve görüntü kalitesine ulaşmak için harekete geçmenin tam zamanı çünkü kampanya 31 Mart’ta sona eriyor.

Kapak Fotoğrafı: Samsung