Video ve fotoğrafların hayatımızdaki yerini, önemini hiç fark ettiniz mi? Yakın ya da uzak geçmişteki unutulmaz anılarımızı… Söylemeden edemeyeceğiz, iyi ki varlar! Sevdiklerimizden, keşfedilmeyi bekleyen destinasyonlardan ayrı kaldığımız bu günlerde daha da sarılır olduk görsel anılarımıza. Motivasyonumuzu onlara borçluyuz. Teknolojinin her gün daha da ilerlemesiyle, telefonlarımızın benzersiz kameraları da en yakın arkadaşlarımız oldu bu dönemde. Anılarımızı geleceğe aktarırken efsanevi anlar yakalamak isterseniz gelin sizleri Samsung Galaxy S21 Serisi 5G ile tanıştıralım!


Samsung Galaxy S21 Serisi 5G

Aile ve sevdiklerimizle özgürce görüntülü konuşabilmek, video ve anlık fotoğraflar paylaşmak… Bizi yakın geçmişteki güzel günlere ışınlayan tatil fotoğraflarımızı ve eğlenceli videolarımızı da unutmayalım. Pandemi ile birlikte çoğumuz anılarımızın ne kadar değerli olduğunun farkına vardık belki de. Keşke daha çok anı biriktirseydim dememek ve motivasyonumuzu kaybetmemek için kendimize yeni hedefler belirleyebiliriz.

Her anımızın kıymetini bilmek, sevdiklerimizle daha çok iletişim kurmak ve bugünün anılarını kaydetmek… Çünkü geleceğimizin de güzel anılara ihtiyacı olacak. Mesela bir fotoğraf günlüğü oluşturmak ya da eğlenceli anlarınızı videoya çekmek, sizi motive edecektir diye düşünüyoruz. Anılarınızı fotoğraf ya da video olarak kaydetme konusunda ikilem yaşıyorsanız Samsung Galaxy S21 Serisi 5G’nin 8K video kamerasıyla video çekip, içerisinden yüksek çözünürlükte fotoğraf kareleri de elde edebilirsiniz. 33 MP çözünürlük bir fotoğraf için oldukça iddialı bir boyut, sizce de öyle değil mi?


Samsung Galaxy S21 Serisi 5G

Gerçek Anlar Yakalayın

Video, teknolojinin ilerleyişi ve de kolaylaşmasıyla hayatlarımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Güncel montaj uygulamalarıyla videolarınızı editleyerek ölümsüz anlar yaratabilirsiniz. Eğer canlı video paylaşımı daha çok ilginizi çekiyor ve montajla zamanınızı harcamak istemiyorsanız Vlogger Kadrajı’yla tanışmanızın tam sırası! Samsung Galaxy S21 Serisi 5G içerisinde yer alan Vlogger Kadrajı’yla aynı anda ön ve arka kamerayı açıp çekim yapabiliyorsunuz.

Siz yalnızca tek bir kayıt yapın; ne de olsa Tek Tuşla Çoklu Çekim, bu kaydı içinden seçip çıkarabileceğiniz paylaşmaya değer fotoğraflara ve videolara dönüştürebiliyor! Kişisel bir video düzenleyici gibi kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde içeriklerinizi kesip, yavaşlatıp veya sabitleştirip doğrudan Instagram’a yükleyebiliyorsunuz.

Uzaklar Artık Yakın

Günlük hayatımızda gözden kaçırdığımız birçok an ve detay var. Etrafınıza baktığınızda neler görüyorsunuz? Belki pencerenize yansıyan ışığı ilk defa fark ettiniz ya da evinizdeki bitkilerin farklı tonlardaki yeşillerini. Ya da belki bitkinizi suladıktan sonra yapraklarındaki damlalardır görmek istediğiniz. Bu gördüklerinizi hiç fotoğraflamayı denediniz mi? Tercihiniz geniş açıdan yana mı yoksa daha yakın bir plan mı? Eğer karar veremediyseniz fotoğraf çekiminizi Samsung Galaxy S21 Serisi 5G serisi ile tek planda çekebilir, Galaxy S21 Ultra’nız varsa süper çözünürlüklü 100x Space Zoom ile yaklaştırabilir, dilediğiniz fotoğrafı da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Rengarenk bir hayat bizleri bekliyor. Az kaldı! Motivasyonunuz ve modunuz yüksek kalsın. Belki bugün markete giderken sokağınıza bambaşka bir açıdan bakmayı deneyimlersiniz? Kaldırım aralarında yeşeren bitkileri, sokağınızın afacan kedilerini, kısacası gündelik hayatın sade ritmine nasıl tanık olmak isterseniz öyle… Ya da Samsung Galaxy S21 Serisi 5G’nin Phantom Pink rengi ile şehrin pembe detaylarını bir araya getirebilirsiniz. Bunu hatırlayın; #GalaksindeOzgursun!

Detaylar için…