2000’lerin favorisi olarak hatıralarımızda yer edinen katlanabilir telefonlar artık geri döndü desek, hem de Samsung teknolojisiyle! Eğer siz de bu Samsung Galaxy Z Flip3 5G’lerden birinin hayalini kuruyor ve fotoğrafla da ilgileniyorsanız, hazır olun; harika bir fotoğraf yarışması yapıyoruz.

Hayat Yansımalarla Güzel

Fotoğraflar, cep telefonlarımız sayesinde artık hayatımızın her alanında bizlere eşlik ediyor. Teknolojinin de çağ atlamasıyla mobil telefonlarımız her gün yepyeni özelliklerle bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bir yandan yepyeni özelliklere sahip bir telefonunuz olsun ama boyutu da çok fazla büyük olmasın istiyorsanız, belki de aradığınız telefon Samsung Galaxy Z Flip3 5G olabilir.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Samsung Galaxy Z Flip3 5G’nizi dilerseniz katlayıp cebinizde taşıyın. El çantanıza sıkıştırın. En dar kotlarınızın cebine sığdırın. Sonra çıkarın ve tam-ekran 5G akıllı telefonunuzu favori açılarınıza göre esneyebilen şekilde kullanın.

Cream, Phantom Black, Green, Lavender olmak üzere 4 şık renkten oluşan Samsung Galaxy Z Flip3 5G ile kapağı açmanıza gerek kalmadan selfie çekebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun kapağını açmadan mesajları kontrol edebilir, fotoğraf çekebilir, müzik dinleyip çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eğer siz de bu Samsung Galaxy Z Flip3 5G’lerden birinin hayalini kuruyor ve fotoğrafla da ilgileniyorsanız, Instagram üzerinden gerçekleştirdiğimiz fotoğraf yarışmamıza katılabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit;

theMagger #HayatıİkiyeKatla Fotoğraf Yarışması

 theMagger #HayatıİkiyeKatla Fotoğraf Yarışması
  • Yazımızdaki fotoğraflar gibi “Ayna efekti”nden ilham aldığınız bir fotoğrafınızı 23 Eylül’e kadar Instagram hesabınızda paylaşmak, (Hesabınızın açık olduğuna dikkat edin.)
  • @SamsungTurkiye ve @theMagger’ı Instagram hesapları üzerinden takip etmek,
  • Fotoğrafınızın üzerinde yalnızca bu iki hesabı da etiketlemek,
  • Ve paylaşırken #HayatıİkiyeKatla hashtag’ini kullanmak.

26 Eylül’de theMagger tarafından seçilecek en iyi fotoğrafın sahibi Samsung Galaxy Z Flip3 5G’sine kavuşacak! Fotoğrafla ilgilenen ve Samsung Galaxy Z Flip3 5G hayali kuran sevdiklerinize haber verin, şimdiden herkese başarılar.