Samsung’un yepyeni akıllı saati Gear S2, şık ve kişiselleştirilebilir tasarımı, Android telefonlara uyumluluğu, eğlenceli ve faydalı uygulamaları, uzun pil ömrü ve kablosuz şarj etme imkanıyla hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sıradışı bir yılbaşı hediyesi seçeneği!

Samsung_Gear2_560x300

Giyilebilir teknolojinin en yenilerinden Samsung Gear S2 akıllı saat, tek bir döndürülebilen çerçeveyle hayatınızı birçok yönden kolaylaştıracak: Çerçeveyi döndürerek uzun e-postaları kaydırarak okuyabilir, haritayı yakınlaştırabilir, müzik dinlerken sonraki parçaya geçebilirsiniz. Android telefonunuzla da eşleştirebileceğiniz akıllı saatinizi, çağrı yapıp cevaplamak, mesaj ve bildirimleri okumak, takviminizdeki etkinlikleri takip etmek için de kullanabilirsiniz.

Samsung Gear S2 --

Samsung’un bu yeni akıllı saatinin iki modeli bulunuyor: Gear S2 ve Gear S2 Classic. Ayrıca çeşitli kadran ve akrep-yelkovan seçenekleriyle kendi tasarımınızı yapabilir, ekran görünümünü ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir, İtalyan tasarımcı Alessandro Mendini’nin tasarladığı kayış ve kadranlarla her gün ayrı bir stil yaratabilirsiniz.

Samsung Gear S2

Gear S2 yalnızca hayatınızı kolaylaştırmak ve size stil kazandırmakla da kalmıyor: Adımlarınızı sayarak günlük yürüyüş hedefinize ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol eden, günlük hareketlerinizi hareket algılama özelliğiyle 24 saat boyunca aktivite günlüğüne kaydeden, kalp atış hızı, su ve kafein tüketimi gibi detayları S Health uygulamasıyla takip eden akıllı saatiniz daha sağlıklı bir yaşam hedeflemenizi de sağlayacak.

Samsung Gear S2’de bulabileceğiniz diğer özellikler ise şunlar;
_ Normal kullanımda 2-3 gün dayanan pil ömrü*,
_ Kablosu şarj standı üzerine yerleştirerek, kablo kullanmadan şarj etme imkanı,
_ Android akıllı telefonlarla uyumluluk**,
_ Sağlık uygulaması S Health^,
_ Önceden yüklenmiş dokunmatik enstrümanlarla müzik yapıp, kaydedip paylaşabileceğiniz Soundcamp^,
_ Çevrimdışı olarak da yüzden fazla ülkenin haritasına ve rota planlayıcısına ulaşabileceğiniz Here Maps^.

Samsung Gear S2

Samsung Gear S2‘nin bileğinizde nasıl duracağını görmek için hemen Android telefonunuza Gear S2 Experience uygulamasını indirebilir ve sanal gerçekliğin imkanlarından faydalanabilirsiniz. En stil sahibi yılbaşı hediyesi, son model giyilebilir teknoloji!

 

* Samsung tarafından belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır, kullanım süresi koşullara göre değişiklik gösterebilir.
**Uyumlu Android telefonların listesine Samsung Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Desteklenen cihazlar ve işlevleri; bölgeye, modele ve operatöre göre değişiklik gösterebilir. Mesaj, e-posta, alarm vb. üreticiye özgü işlevlerin performansı sınırlı olabilir.
^Uyumlu Android telefonların listesine Samsung Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Desteklenen cihazlar ve işlevleri; bölgeye, modele ve operatöre göre değişiklik gösterebilir. Mesaj, e-posta, alarm vb. üreticiye özgü işlevlerin performansı sınırlı olabilir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?