Güzel bir televizyonda film veya maç izlemenin yeri gerçekten çok başka! Siz de böyle düşünüyor musunuz? Şimdi gelin heyecan verici bir film veya maç gecesini hayal edelim. Öncesinde eve doluşan arkadaşlar, orta sehpayı doldurmaya başlayan atıştırmalıklar, eğlenceli bir sohbet eşliğinde bir bekleyiş ve o günün başrolü olan televizyonun kalitesiyle maksimuma ulaşan seyir keyfi… Kulağa nasıl geliyor? Harika değil mi? İşte tam bu yüzden en iyi görüntü ve ses kalitesiyle birlikte aynı zamanda tüm platformlara kolay erişim imkanı sunan ve tüm ihtiyaçlarımıza cevap veren televizyonlar arıyoruz. Samsung’un Neo QLED teknolojisi ve Smart TV özellikleri, bir televizyondan beklediklerimizi fazlasıyla karşılıyor!

Evinizin Konforunda Sinematik Görüntü Kalitesine Ne Dersiniz?

Bu nasıl mı oluyor? Yapay zeka destekli Neo QLED teknolojisi, ultra hassas kontrast özelliğiyle tüm gizli detayları ortaya çıkarıyor. Normal Quantum Matrix teknolojisine kıyasla 1,5 kat daha fazla aydınlatma alanına sahip olan Samsung Neo QLED 8K, en karanlık siyahlarda ve en saf beyazlarda ayrıntılara net bir şekilde tanıklık edebilmenizi sağlıyor. Neredeyse görünmez çerçevesiyle çok daha keyifli bir izleme deneyimi yaşatan Samsung Neo QLED 8K, izlediğiniz tüm içerikleri 20 nöral ağ tarafından oluşturulan kristal netliğindeki 8K kalitesi ile izlemenizi sağlıyor. Bu şekilde Nöral Quantum İşlemci 8K’nın yapay zeka ile görüntü ölçekleme teknolojisi, içeriklerinizi sınırsız bir derinlik ve keskinlik katıyor.

Neo QLED teknolojisinin ayrıntıları yakalama yeteneği, görüntü kalitesi ile de sınırlı değil. Yeni üst kanal hoparlörleri ile üst düzey sinematik ses deneyimini evinize taşıyan Neo QLED, sahip olduğu netlik ve derinlik özellikleriyle seslerdeki tüm ayrıntıları fark etmenizi sağlıyor. Üstelik Neo QLED 8K’nın ses sistemi tek bir ortamla da sınırlı kalmıyor. SpaceFit teknolojisi, televizyonu nereye taşırsanız taşıyın, ortamı analiz ederek televizyonun ses ayarlarını otomatik bir şekilde yeni ortama göre güncelliyor. Ayrıca 9 Ekim’e kadar devam eden seçili Neo QLED 8K alımlarında Soundbar hediyesi sayesinde, evinizi adeta heybetli bir konser salonuna veya maçın heyecanını ikiye katlayan bir stadyuma dönüştürmenize olanak sağlıyor. 

Minimalizmle Gelişen Muhteşem Sonsuz Tasarım!

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Samsung Neo QLED 8K’nın sonsuz tasarımı, evinizi çok daha şık bir hale getirmeyi amaçlıyor. Ultra ince çerçeve boyunca neredeyse tamamen kaybolan siyah kenarlar, sizi tamamen saran bir izleme deneyimi için engelleri kaldırıyor. Ayrıca Slim Fit TV Askı Aparatı, televizyonunuzun duvara çok yakın bir şekilde monte edilmesini sağlıyor.

Smart TV Hayatınıza Güç Katıyor

Gelelim, Samsung Neo QLED 8K’nın hayatınıza güç katacak en eğlenceli özelliklerine. 

  • Süper ultra geniş görüntüsü ve Gamebar özelliği ile istatistiklere gerçek zamanlı erişim imkanı sunan Neo QLED 8K, Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) sayesinde komutlarınızı hiç gecikme yaşatmadan ekrana yansıtıyor ve oyun keyfini maksimuma çıkarıyor. FreeSync Premium Pro, grafikleri olması gereken hızda ilerletirken; Motion Xcelerator Turbo Pro 144hz yenileme hızıyla 4K çözünürlüğü destekliyor.
  • Netflix, Disney+, Apple TV+ ve benzeri tüm yayın platformlara kolay erişim sağlayan Smart TV’nin bir diğer önemli kullanım alanı ise çoklu izleme ekranı. Bir ekranda aynı anda 4 ayrı içerik oynatmanızı sağlayan çoklu izleme ekranı, futbol, basketbol, voleybol gibi spor turnuvalarında farklı maçları aynı anda takip edebilmenizi sağlarken, ekranı en verimli şekilde kullanıyor. 
  • Kullanıcılara sınırsız bir deneyim yaşatan Smart TV özellikleri içerisinde, Slim Fit kamera ile eğitmenler eşliğinde meditasyon, yüksek yoğunluklu antrenmanlar ve farklı egzersiz programlarına katılma imkanı da bulunuyor. Home office çalışanlar, akıllı telefonu TV’ye bağlama özelliği sayesinde çalışma dosyalarına erişebiliyor ve Görüntülü Çağrı Uygulaması sayesinde görüntülü toplantılarını Samsung Neo QLED 8K ekranından yapabiliyor.

Yüksek görüntü kalitesi ve üstün ses teknolojisiyle Neo QLED 8K, televizyon izlemenin yanı sıra oyun, eğlence, sağlık, spor ve iş alanlarında da hayatınıza dokunuyor. Üstelik Samsung bu deneyimi daha ileri düzeyde yaşamanız için, 9 Ekim’e kadar seçili Neo QLED 8K alımlarında Soundbar hediye ediyor. Siz de hak ettiğiniz ses ve görüntü kalitesine bir an önce ulaşmak istiyorsanız, harekete geçmenin tam zamanı! Detaylı bilgi almak ve kampanyadan faydalanmak için tıklayın.