Yaşadığınız güzel anları fotoğraflarken, en doğru fotoğrafı çekmeye çalışmak ve fotoğrafları paylaşmak için çok zaman harcadığınızı düşünüyor ya da bunun için zorlanıyor musunuz? Yeni Samsung Smart Fotoğraf Makinesi WB250F kullanım kolaylığı ve teknik özellikleriyle size yaşadığınız anların tadını çıkarmak için zaman kazandıracak! Üstelik Samsung’un başarılı tableti Galaxy Tab 2 7.0 16 GB 3G modeli ile birlikte satışa sunulup, muhteşem bir ikili oluşturuyorlar…

Kampanya hakkkında detaylı bilgi için…

Kaliteli fotoğraf çekmek çok kolay…

Samsung Smart Fotoğraf Makinesi WB250F, 18 kata kadar optik zum yapabiliyor ve 14.2 megapiksel BSI CMOS sensör ve 24 m geniş açı lensi ile olağanüstü kalitedeki fotoğrafları kolayca çekmenizi sağlıyor. Ayrıca cihazı kendi tercihinize göre kontrol etmek de oldukça basit: LCD ekran ve dokunmatik arayüz ile tam manuel mod seçeneğini tercih ederek fotoğraf makinenizin tüm ayarlarını yönetebilirsiniz.

Doğru fotoğrafı bulmak çok kolay…

Kalabalık grup fotoğraflarında en büyük sıkıntınız herkesin memnun kalacağı doğru fotoğrafı bulmaksa ve o fotoğrafı bulana kadar kaybettiğiniz vakit sizi çok üzüyorsa, Samsung Smart Fotoğraf Makinesi WB250F’nin bu durum için de iyi bir haberi var! Cihaz, çekilen bir dizi fotoğraf içerisinden herkesin en iyi yüz ifadesini otomatik olarak tercih eden  En İyi Yüz özelliği gibi, en doğru fotoğrafı çekmeyi kolaylaştıran birçok özelliğe sahip!

Paylaşmak çok kolay…

Wi-fi bağlantı desteği de sunan ve “tek tuş” konsepti ile çeklien fotoğrafların anında internette  paylaşılmasını sağlayan WB250F, çektiğiniz fotoğrafları anında paylaşmanızı da sağlıyor. Ayrıca Galaxy Tab 2 7.0’ın da dahil olduğu avantajlı “Smart Multimedya Paketi” kampanyası sayesinde WB250F ile çektiğiniz fotoğrafları, AutoShare özelliğiyle anında tabletinize aktarabilir, yalnızca o an yanınızda olanlarla değil, tüm arkadaşlarınız ve takipçilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz! Dahası, Galaxy Tab 2 7.0 tabletiniz de sahip olduğu AllShare Play özelliği ile tüm multimedya içerikleri diğer Samsung cihazlarla paylaşmanızı kolaylaştırıyor.

Muhteşem bir ikili oluşturan Samsung Smart Fotoğraf Makinesi WB250F ve Samsung Galaxy Tab 2 7.0, yaşadıklarınızı fotoğraflamanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırarak hayatın tadını daha iyi çıkarmanızı sağlayacak. İkisi bir arada 1.299 TL’ye satışa sunulan bu ikiliyi kaçırmayın!

Detaylı bilgi için…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN