Sizce yaz gelir de heyecanla beklediğimiz Schweppes etkinlikleri durur mu? Evet, bu yaz da çok canlı, çok renkli ve sürprizlerle dolu etkinlikler bizi bekliyor! Gelin, Schweppes ile Temmuz ayında gerçekleşecek Summer Hour’lara yakından bakalım.

Keyifle sosyalleşirken birbirinden lezzetli kokteyl ve mocktail’lerin tadına varabileceğiniz Summer Hour’ların ikincisi, 5 Temmuz Cuma günü gerçekleşiyor. Alaçatı Sommer Klein‘da 17.00’den itibaren Concreat rüzgarları eserken, ona farklı sound’larıyla prodüktör ve DJ Rafael Cerato eşlik ediyor. Hemen ertesi gün, 6 Temmuz Cumartesi, yine Çeşme‘de, ancak bu sefer Shayna‘da sizleri elektronik, deep ve techno dolu bir akşam üzeri bekliyor. Bu etkinlikte, 2016’da Burning Man’de yer almış isimlerden, mistik sesleri müziği ile harmanlayan Rey&Kjavik sahne alıyor.

Takviminize ekleyin, arayı fazla açmadan, 12 Temmuz Cuma günü Bodrum İxir‘de yeniden buluşuyoruz! Hemen ertesi gün yani 13 Temmuz Cumartesi akşamı ise 500 yıllık bir taş evin verandasında, Bodrum Katip‘te, birbirinden farklı Schweppes lezzetlerini birlikte keşfederken, dans ve müziğe doyuyoruz.

Temmuz’un son Schweppes Summer Hour’u 26-27-28 Temmuz‘da Big Burn‘de gerçekleşiyor! Türkiye’nin en coşkulu geçen elektronik müzik festivallerinden Big Burn İstanbul’da Claptone, Dubfire, David Mayer gibi efsane isimler ile buluşurken, siz de tüm Schweppes etkinliklerinde olduğu gibi yeni lezzet keşifleri yapabilir, eğlenceye doyabilirsiniz! Enerji, müzik, lezzet ve keşif dolu yaz akşamları için siz de Schweppes Summer Hour’larında bir an önce yerinizi alın deriz!

İlginizi çekebilir: İstanbul’un En İyi Kokteyl Mekanları

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN