İster kamp yapın ister bir hostelde uyuyun ya da bisiklet turuna çıkmış olun, hatta uçuşunuzu yakalayabilmek için bagajınızla hava alanına koşturuyor olun; Sea To Summit tüm yenilikçi özellikleriyle her türlü gezinizi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

1984’te dünyanın en düz kıtasından bir grup cesur dağcı Everest’e tırmanmayı başardı. Altı yıl sonra zirvedekilerden biri Tim Macartney-Snape, kendi grubu dahil daha önce kimsenin 8,848 metreyi tırmanmadığını fark etti ve deniz seviyesinden başlayıp Everest’e yeniden tırmanmaya karar verdi. Bu tırmanış daha önce kimsenin gerçekleştirmediği “Sea To Summit” yani denizden zirveye tırmanışıydı.

Tim Avusturalya’ya geri döndüğünde tırmanış arkadaşı tasarım gurusu Roland Tyson ile bir araya gelerek açık hava aktivitelerinden edindikleri tüm tecrübelerden faydalanabilecekleri kaliteli ekipmanlar yarattıkları bir iş geliştirdiler. Tim’in keşfinin ardından firmalarına Sea to Summit adını verdiler. Bugünlerde açık hava aktiviteleri tutkunlarına yönelik yenilikçi ekipmanlar ve servisler üretmeye devam ediyorlar.

www.shopigo.com

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?