Ev, ofis, otel ve hatta kimi zaman hastane… Tüm bu yaşam alanlarından bir gusto ve mükemmellik bekliyoruz çünkü her biri küçük dokunuşlarla anlam kazanıyor ve anılarımızda yerlerini alıyor. İşte Türkiye’nin ilk teknik porselen üreten markası Seranit de 30 yıldır seramik koleksiyonları ile yaşamın her anında yenilikçi çözümleri ile yaşam alanlarımızdaki bu dokunuşların mimarı olarak varlığını sürdürüyor.

Estetik gözünüze güvenir misiniz? Peki ya mekanların verdiği enerjiye, sizde yarattığı hislerin önemine inanır mısınız? Kimi zaman bir mekana girdiğimizde hissettiğimiz ferahlığı tanımlamakta güçlük çekebiliyoruz. Aslında bir yerin verdiği enerji, ilk etapta akla gelmeyen detayların tümünün bir araya gelişiyle ilişkili. Bu farkındalıkla yola çıkan Seranit de ‘’Her An Her Mekanda Seranit’’ sloganıyla 30. yılını kutluyor ve her gün sayısız farklı mekanda karşılaştığımız çevre dostu üretim yaklaşımıyla üretilen Seranit ürünleri de bize farklı yaşanmışlıklar sunuyor. Ev, otel, hastane, ofis ve daha bir çok açık ve kapalı alanda buluştuğumuz koleksiyonlarıyla hijyen, dayanıklılık, estetik, güven gibi konuların önemini bir kez daha hatırlatıyor.

30. yılını kutlayan Seranit, yeni koleksiyonlarının yanında yenilikçi bakış açısını farklı projelerle tasarım ve mimarlık dünyasıyla buluşturuyor. İSMD’nin düzenlediği Seranit sponsorluğunda gerçekleştirilen Antre de bunlardan biri. Görkem Volkan moderatörlüğünde mimarlık alanında Türkiye’nin önde gelen isimleri ile tasarım ve mimariyi keyifle bir araya getiriyor. Bir diğer keyifli proje ise; SkylandHom iş birliğiyle gerçekleştiren Nüans. Bu projede 10 tasarım 10 mekan konsepti ile birbirinden başarılı tasarımcıların tasarımlarıyla yaşam alanlarında fark yaratıyor.

Elbette tüm bunları yapabilmek bir geleneği ve vizyonu gerektiriyor ki 30 yıl önce Türkiye’nin ilk porselen fabrikası olarak Bilecik’te kurulan Seranit, yılların verdiği birikim ve öngörüyle mekanlara ve çevreye değer katmak üzere yola devam ediyor. O halde her an her mekanda estetik tasarımlarla en keyifli anlarda yanınızda olacak ve yaşam alanlarınızı farklılaştıracak yenilikleri Seranit ile keşfetmek üzere buraya tıklayın.

Kapak Fotoğrafı: Seranit